Skeg Vs bucov

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
dobrodošao kolega!

Bucov je zakon, ja sam ga jurio po Dunavu pre par godina i nauživao se. Jesi li probao da loviš smuđa sa strimerom. Tamo u mađarskoj imate lepe vode za smuđa. Mislim da je balatonsko jezero fantastično za toplovodno mušičarenje iako nikada nisam lovio na njemu. Probaj na Dunavu smuđa da mušičariš ako nisi do sada. Imat češ perfektno iskustvo.
 

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
512
Broj reagovanja
167
Pozdrav Peco,

Nismo se culi ima sigurno par godina. Dobrodosao na sajt.

Pozdrav,

Vladan aka oldsurehand
 

skeg

Junior member
Učlanjen(a)
12.09.2006.
Poruke
26
Broj reagovanja
0
Ej Vladane,

mislio sam da si Ti!... fly_hello2

ma da, ne znam ni ja kako sam se nas'o sebe na ovom sajtu...
evo, proslo je malo vremena, imam neke ribolovacke avanture i price od tada... ;-)

docicu jos ja na stajpera...

sebastian, da da da, probao sam i na smuda, ali moras da nadjes pravo mesto...da uhvatis veci primerak. a za to treba vise vremena, koliko sad imam...ima toliko dobrih mesta i lokacija, pa i prva ovdasnja "target" mi bucov, pa klen i stuka...
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Dobrodosao Skeg,
Veoma mi je drago da se na sajt ukjucuju musicari iz drugih zemalja, a posebno sto lovis bucova, moju veliku ljubav (mada nisam jos uvek ni jednog ulovio na muvu). Na sajtu postoji forum musicarenje bucova i nadam se da ces podeliti svoja iskustva sa nama o lovu divne ribe te!
A da sto se tice gramatike i pravopisa, sjajan ti je, tako da se samo opusti i uzivaj!
Pozdrav!
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Ajde da te i ja pozdravim zvanicno - vidimo se na Drini, bice bolje dogodine :)
 

skeg

Junior member
Učlanjen(a)
12.09.2006.
Poruke
26
Broj reagovanja
0
ma, super ste ljudi, izgleda da nemogu da pobegnem od Yu uticaja...a i necu ;-)
bilo bi dobro, ako tako bi bilo, kako Mix, je pis'o o "kapitalnim" bucovima, i "pucanje stapa"...u stvari uvek sam voleo da lovim bucova, ali na pocetkom svog "musicarskog karriera" lovio sam intenzivno, pa malo vise sam koncentrirao na lipljana- sto mi je i sad najomiljena riba za musicarenje - ali u poslednjih par godina opet sam se "vratio" bucovu.
za mene bucov je jedan od najlepsih riba.
ne znam da li ima nesto specialno znanje, osim izdrzljivosti, oprezno ponasanje na vodi, i potpuno prilagodavanje(?..)okolini. bucov je pametan, ali i halapljiv. on hoce da jede.skoro uvek. ima nekih fora koja moze da pobedi i opreznog bucova. ali i svaka voda ima svoj ritam. mislim da najlepsa i naj...e, jebiga, moracu da uzmem recnik...:oops: ...pa mislim najkomplikovanija stvar da covek upozna i nauci RITAM razne vode.
..izgleda da moram da spavam. mnogo pisem al' ipak nista...
:roll: ;-)
nema veze, stavicu neke muve od mojih aktualnih favorita, kasnije...
 
Vrh Dno