slike sa mog avanture u Venezueli

skeg

Junior member
Učlanjen(a)
12.09.2006.
Poruke
26
Broj reagovanja
0
evo jedan link s amadarskog sajta.
ima i engleski menu, ali za slike vam ne treba nista...

samo par reci:
nase putovanje nije bilo pecaroski put, ali sam uspeo da pecam dosta...
nedelju dana na reci Caura - pritoka Orinoco-a- i nedelju dana na Los Roquesu.
sanjao sam mozda vise od 15 godina da nekad cu uspeti da pecam na nekom mestu sto sam video samo na slikama raznih kataloga...Los Roques je takav "san". Konacno bio sam na takvom mestu na moru, gde ne gledaju me kao idiota sa musicarskom stapom u ruci....i ribu mogu da hvatam. pecanje je sasvim izvodljivo bez gajda. naravno sa gajdom moze se pecati na malo "exkluzivnijim" mestima Roquesa, i sigurno mnogo moze da se uci od vodica, ali kao prvo iskustvo, bilo je fenomenalno...

...uzivajte!

(izvinjavam se za prvise kratak "izvestaj", ali odgovorim na specificne pitanja...jebeni padez)

http://www.muhosz.hu/forum/index.php?automodule=gallery&cmd=sc&cat=8
 

skeg

Junior member
Učlanjen(a)
12.09.2006.
Poruke
26
Broj reagovanja
0
specificnih pitanja(?)
specificne pitanje...

aaaaaaaaaa!!!!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Skeg stvarno si lepo (aranyos) uživao i drago mi je da su ti se snovi delimično ostvarili! Lepe fotke! Tetszetõs feladat! ;-)
Bas sam prekjucer gledao Matt Hayes-a kako musicari Bonefish-e na Kubi. Nešto predivno. I ja imam neke takve snove. Npr. da ganjam Tarpuna sa mušičarskim priborom a isto tako i Lososa, pa i Peacock bass-a ...sweet dreams!!! :) Ima takvih i onakvi snova ali za neke sigurno znam da nikada neću doživeti npr. da mušičarim ribetinu Pirarucu - gledao sam dosta o njoj i cak musicarenje iste...malo koji pribor i musicar ju izvadi...to je živi TORPEDO od ribe. Tako veliku, žilavu, brzu i jaku ribu bi bilo pravo zadovoljstvo zakačiti. Ove naše ribe se mogu sakriti pred njom bar što se tiče borbe. Nadam se da če tebi da se ostvare još mnogi snovi, pa kada budeš išao opet na kakvu lepu tropsku expediciju daj još slika ;-)

Pozdrav!
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
No comment, ostao bez teksta, slike su fantasticne, ja da se nadjem na takvom mestu mislio bih da sam umro i zavrsio u raju!!
 

skeg

Junior member
Učlanjen(a)
12.09.2006.
Poruke
26
Broj reagovanja
0
sebastiane, ima 7 strana slike.
da li si video ove?:

...inace ima svega. i peacock bassa, dosta u V-i.

a meni payara je bila najomiljena riba tamo...
bucovska iskustva mi pomagala da brze "razumem" reku...
 

Prilozi

  • brute.jpg
    brute.jpg
    84,2 KB · Pregleda: 200

skeg

Junior member
Učlanjen(a)
12.09.2006.
Poruke
26
Broj reagovanja
0
fala Mixe,

i ja sam bio...u stvari i jos sam u"soku"..:)
inace nase putovanje nije bilo oganizovana, samo ranac na ledima(u rancu stapove), i knjiga lonely planet...
 

skeg

Junior member
Učlanjen(a)
12.09.2006.
Poruke
26
Broj reagovanja
0
...sebastiane, svaki san moze da se ostvari
sebastian wrote:
...Ima takvih i onakvi snova ali za neke sigurno znam da nikada neću doživeti npr. da mušičarim ribetinu Pirarucu - gledao sam dosta o njoj i cak musicarenje iste...malo koji pribor i musicar ju izvadi...to je živi TORPEDO od ribe.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:) znam da je sve moguće...ali da ja odem u Amazonu na Piraricuja to je vrlo teško izvodljivo iz više razloga...ne mislim ovde na financiske razloge, vise toga je u igri (npr. Amazona je jako-opasna i ne želim da moja žena pretrpi takvu brigu za mene :) iako je vec mnogo toga pretrpela :p zbog mog pecanja i mojih avantura :-D na domačim teritorijama-vodama...heheh to bi bilo previše, a ima jos mnogo drugih razloga...). Zato kažem da sigurno taj san neće biti ostvaren nikada... Ali sva sreća da volim mnogo da sanjam :lol: pa imam mnogo drugih snova od kojih će se sigurno neki ostvariti ;-) Možda jednom Losos u USA i neki drugi...
Ali meni je veliko zadovoljstvo i videti druge na takvim mestima, egzotičnim ogromnim ribama uloveljenim na muvu.
Verujem da si jos uvek u šoku-radosti-odusevljenju tek ce to jos da dolazi neko vreme ;-)

Evo kako ja idem u egzotične krajeve :lol: upalim TV i na travel&living gledam emisije Jungle Hook (to je lov na pirarucuja onda i ostale ribe) i bunenavista fishing club sa Matt Hayesom. Danas cu da gledam onu prvu Jungle Hook. Pirarucu me je sasvim ocarala kao exxxtra borac...a za musicarenje savrsena riba, manji komadi (ribe od par kilica :-D)kupe i insekte sa povrsine vode a veci kupe i love sve sto mogu progutati, cak i ptice u letu itd. Kada se onaj ogroman zakaci na udicu nenormalno dugo moze da LUDUJE u vodi, pa i da iskace...a radi se o ogromnoj ribetini! Ako imate taj program obavezno pogledajte.

evo dva screenshotsa sa tog programa...Mat i bonefishes [all flies].
 

Prilozi

  • Image0302-0.jpg
    Image0302-0.jpg
    95,6 KB · Pregleda: 185
  • Image0302-0153.jpg
    Image0302-0153.jpg
    156,6 KB · Pregleda: 189

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
507
Broj reagovanja
145
Cao Peco,

Cestitke na sjajnim ulovima i nezaboravnom provodu!

SWFF forever,
oldsurehand
 
Vrh Dno