Sportski Ribolov Spro Neopren

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
227
Broj reagovanja
11
Imam potrebu da podelim sa kolegama moje negativno  iskustvo sa Spro neoprenom 4 mm koi sam kupio pre tacno 20 dana ...PROPUSTA IZMEDJU NOGU ...  ja sam na vodi bio 3 put za ovih 20 dana , neverovatno je da sam danas zagazio u vir i krenulo je da propusta...
posalo sam email da zelim da zamenim za bolji model od 12 000 uz nadu da ce oni to i uciniti....
Ako ne zamene svoje utiske prenecu ovde kolegama da i oni ubuduce znaju kakva je oprema ...
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.302
Broj reagovanja
201
Lokacija
Zvornik
Mislim da imaš i neku agenciju za zaštitu potrošača,imaj sve to u rezervi ako budu izbjegavali da ti prihvate nadoknadu!
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Pod jedan posaljes zvanicno pismo sa povratnicom u kome ih obavestavas sta se dogodilo, sta zelis.... Oni najkasnije za 15dana moraju da odgovore. 6 meseci ti je garancija na roizvod hteli oni da priznaju ili ne. U tom roku nsi duzan da dokazujes da je greska do njih oni to moraju da ucine. Moguca resenja su: povracaj celokupnog novca, zamena za isti nov kombinezon, popravka ili zamena za bolji uz doplatu...sve ovo navedi u pismu. Naravno moras imati fiskalni racun, bez njega mozes samo da odes u prodavnicu, kupis lepak popravis kombinezon i nerviras se. Najbitnije je da ides zvanicno. Nista telefoni itd....nema poverenja.... Obavezno imaj kopije svega sto saljjes i potvrde o poslatim posiljkama

sent from my brick from the wall

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
I jos nesto, mislim da imas rok od 15 ili 30 dana da kad kupujes na nevidjeno vratis proizvod jer nisi zadovoljan a oni moraju da ti vrate sve pare i da ne pitaju nista.... To znaci da mozes i isravan roizvod da vratis

sent from my brick from the wall

 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
227
Broj reagovanja
11
Neverovato ali istinito ... javili se odmah ujutru i trazili da vratim kombinezon tj da zamenim za bolji jer ovaj vise ne uzimam...
ukoliko sve bude ok javicu cisto da bi i drugi znali ako ikad narucuju  ...
spro nepren 4 mm ne valja....
sa cetiri izlazaka na vodu propustio je izmejdu nogu  ...
sad sam narucio bolji kao tj najbolji sto imaju  pa ako i on ne valja....e  jbg,,,,
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Veljko jesmo banana drzavica i prevare su svuda ali te zamene se rade sve vise. Trgovci su stisnuti i inspekcije jure svakog. Tako da ne cudi se.... A kombinezon je propustio mozda slucajno, greska u seriji....desava se i najboljima

sent from my brick from the wall

 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
227
Broj reagovanja
11
Danas stize novi kombinezon... zamenili su expresno..svaka cast.  Preporucujem kolegama prodavce Sportski Ribolov.
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.124
Broj reagovanja
70
Lokacija
Sjenica
Moji drugari sa plavim Spro neoprenom svi su imali problem, odmah je pustio.
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
227
Broj reagovanja
11
Upravo taj sam uzeo sad...ako i on popusti ...sta reci..
bacene pare i vreme .
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Odradis povracaj novca ako ne valja....nema bacenih para....samo vreme

sent from my brick from the wall

 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
227
Broj reagovanja
11
INACE JA IH NAHVALIO A POSALALI MI 44 BROJ..HAHAHAH
 
Vrh Dno