Sta je na slici...

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Nisam siguran...sta je..imam ideju,ali hocu da cujem sta mislite?Slikano juce na jednoj vodi nadomak Vranja (40 km. Barije),..ali ne najbolje.
Kada sam trebao frontalni snimak da lupim, odlete..Ako neko zna neka kaze...jako interesantne boje..!!!


  Pozdrav..

  M.Masic.
 

Prilozi

  • buba.jpg
    buba.jpg
    80,8 KB · Pregleda: 324

...:::Vladan:::...

Junior member
Učlanjen(a)
15.01.2009.
Poruke
52
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Ja mislim da je vrsta Vocne musice iz porodice Tephritidae..moguce da je jedna od njih ima ih 4,500 hiljade vrsta :)Ako blizu ima neki vocnjak onda je to to :lol:
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
  Cekam...Mixya da se vrati sa bare..pa ce da nam kaze sta je.. :-* :doh:Vi ste mnogo neozbiljni... :D :D :hammer: :hammer:!

Kolega Ljubo...ima svasta na Bariju,uglavnom nezapamcen vodostaj..(ne pamti se u poslednjih 15 god.)I ogromna kolicina djubreta koje se stvorilo ne znam odakle!! Sa jezera vetar ga nanosi na levoj i desnoj obali....Evo i par slika na kojima su momci sa kojima sam bio..Stap sam izvadio, raspakovao...vezbao malo roll cast...i vratio u futrolu... :blush: :-\!

 

Prilozi

  • Samo-Nesa-i-flase...jpg
    Samo-Nesa-i-flase...jpg
    240,6 KB · Pregleda: 236
  • Nesa,Pesa-i-flase...jpg
    Nesa,Pesa-i-flase...jpg
    111,5 KB · Pregleda: 235

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
pojavljivanje plasticne ambalaze smatram za jednu od najvecih katastrofa u srbiji...pre dok su bile staklene i obavezna kaucija,i dok su se plasticne kese u trgovinama placale nisu nam reke bile ovakve...
cuo sam da je vreme raspadanja plastike oko 1000 godina  :doh: :'(
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Kada su italijani poceli da izbacuju plastiku i vracaju se na staklo, mi smo (kao nacija) poceli da pakujemo sta stignemo u ovo sranje i silne firme su kupile polovne pogone za flasiranje iz evrope... Prvi preduslov za plasticnu ambalazu u svetu je ekoloski kontejner. Kod nas jebe lud zbunjenog i prosipa ko sta stigne u kontejner za plastiku. A boksevi za papir malo malo pa gase vatrogasci  :doh:
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Momci...100% se slazem sa vama...ali ovo nije tema...(mada ako bolje razmislim "Sta je na slici"...podpada i pod plastikom...jer vise od pola slike je u plastici...)..tako da mozemo i ovde i o tome ili da u miru sacekamo Mixya.. :'( :-[ ;)
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Mašiću, na slici nije insekt čiji je život vezan za vodu, pa stoga mušičari ne moraju detaljno da ga poznaju. To je ono što zovemo "kopneni insekt", a takvih ima na milione vrsta!
 
Vrh Dno