Stap za nimfarenje

Ledeni_ junior

Senior member
Učlanjen(a)
21.04.2020.
Poruke
268
Broj reagovanja
34
Lokacija
Pozarevac
Dakle, budzet, zapravo nemam pojma :) :) :)
Salu na stranu, ne bih bas kupio nesto od 50 evra, a opet ne bih ni 500 evra :D
Predlozite sta mislite, hvala svima!
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.270
Broj reagovanja
313
Lokacija
Beograd
BFC - 11 fita #3 :) ako vec neces neki ona dva Vision ili Nextackle. Bar da imas za sljive kad pocne sezona :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.110
Broj reagovanja
1.145
Lokacija
Čačak
Za bolje taj stap i nije [emoji23][emoji23]

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.110
Broj reagovanja
1.145
Lokacija
Čačak
Ledeni_ junior je napisao(la):
Jel se BFC pravi od nextackle blanka?
Ako je bfc nextackle onda zajebi... Za samo dva  stapa u zivotu sam rekao da su govno... Bfc je jedan of njih.
Moooozda se nesto popravilo u medjuvremenu....

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.706
Broj reagovanja
1.009
Lokacija
Svilajnac
Obzirom da je evidentno da ćeš ozbiljno da se baviš ovim hobijem preporučio bih ti da ipak razmisliš o cts x modelu, #3, #2 ili pak sacekaj možda neko od kolega bude prodavao brendiran nimfaroski stap bolje je tako nešto uzeti nego neki levi koji će samo da ti bude usputna stanica, kupio si ga a kao da nisi imaš ga kao da ga nemaš. Ti znaš da pecaš ne treba ti štap da se učiš nego kupi nešto solidno.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.270
Broj reagovanja
313
Lokacija
Beograd
E konacno neko da kaze nesto pametno :) Bravo TMC :) ja opet kazem da ne experimentise i uzme Vision Nymphmaniac. I bice zadovoljan. Mito objasni ako mozes.
 

Ledeni_ junior

Senior member
Učlanjen(a)
21.04.2020.
Poruke
268
Broj reagovanja
34
Lokacija
Pozarevac
Jao ljudi moji, na kraju ima da puknem 500e, salu na stranu, ajde da proverim, jel neko planira da prodaje nesto kvalitetno?
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
maric je napisao(la):
E konacno neko da kaze nesto pametno :) Bravo TMC :) ja opet kazem da ne experimentise i uzme Vision Nymphmaniac. I bice zadovoljan. Mito objasni ako mozes.

Ja bih na njegovom mestu uzeo neki relativno jeftin kraći štap za lomljavu po Mlavi i Krupaji, što će verovatno biti 90% njegovih pecanja. Da se još proizvode rezervni vrhovi preporuka bi bio Byron Multilength pa nek bira dužinu!!!
Ili stari Byron Czech 9,6' - te dve reke su izlomile bar 10-tak vrhova za njega  :D

Ako će da uloži veće pare i peca vretenare na Velikoj Moravi onda je Nymphomaniac 10' #3 jedan od favorita u srednjoj klasi cena  :hammer: Btw Nymphomaniac ima bezuslovnu 5-godišnju garanciju i ovlašćenog zastupnika u Srbiji (jedan od bitnijih razloga što sam ga ja izabrao za prvi takmičarski štap)!!! Štap je inače brutalan i perfektan po svim osobinama - mrzi me da ga hvalim previše...

P.S. Mali samo pecaj do besvesti - pribor je samo alatka, svaki će da ti valja!!!
 

Ivaninja

Senior member
Učlanjen(a)
21.05.2021.
Poruke
129
Broj reagovanja
283
Lokacija
Bor
Jedno pitanje....kakvi su utisci ako je neko imao prilike da proba/koristi Filex Nymph štap? Može i neka druga preporuka za štap za nimfarenje, da je upotrebljiv a jeftin?!? 😂😂😂
 
Vrh Dno