stari novi sajt

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Nekako se podesilo da mi jubilarni 500 post bude na novom forumu.
Sve u svemu xoops je mrtav ziveo SMF i uskoro joomla. Forum je sada babaroga a o ostalim stvarima, pa tek ce te videti i verujte da ce te biti odusevljeni!
pohvale i kritike pisati ovde. Ako imate nekih problema pisite na [email protected]
Salut na novom forumu i starom sajtu!

zaboravih da kazem baza je bila stara par sati, nisam zeleo da zakljucavam sajt jer nisam bio siguran u celu akciju, tako da je zadnjih nekoliko postova obrisano.
Takodje avatari su nestali, ali s'obzirom sta smo dobili a to je SMF forum, gubitak avatara je zanemarljiv, ali ja Vam se ipak izvinjavam!
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Mozda ce nekim non advanced userima da bude malo cudno samo koriscenje ovog sistema. Ali uveravam vas da ce ovaj forum mnogo bolje raditi posao i jako mi je drago da se laki oducio bas za SMF iz nekoliko razloga. Bice jednostavna implementacija ovog foruma u bilo koji sistem sajta koji ce tek da bude babaroga!
Za one koji su se vec navikli na stari fazon pregleda tema i sortiranju po poslednjem postu najbolja je fora da se ide na "Show unread posts since last visit." gde ce vam listati teme koje su menjane od vase poslednje posete.
Sve u svemu sve pohvale za promene! Idemo na bolje!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Posto jos hvatam fore za SMf neznam kako ali znam da moze da se postavi block sa zadnim porukama. To ce biti postavljeno ASAP i jos gomila stvari koje ce biti implementirane u forum, ali prava iznenadjenja slede tek sa samim sajtom!
 

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
Moram da priznam da mi izgleda mnogo lepse od starog foruma!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Hvala Vam puno, moram da priznam da mi znaci, jer cela converzija nije prosla bez problema. Najveci je da slike tj. atachemnti nisu mogi da se prenesu, pa sada moram rucno da idem od teme do teme i da stavljam slike, a ima ih preko 1000!!!!!!!!!!!!
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Ajde da postavim ovo pitanje!Kada možemo očekivati novi izgled sajta?Da li su se naši domaćini ulenjili i zaboravili na obećanje da će se radovi na sajtu brzo okončati!Ovo nije kritika,pitanje je čisto informativno!
 

feanor

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2006.
Poruke
473
Broj reagovanja
1
Lokacija
Krusevac
zvezdan je napisao(la):
Ajde da postavim ovo pitanje!Kada možemo očekivati novi izgled sajta?Da li su se naši domaćini ulenjili i zaboravili na obećanje da će se radovi na sajtu brzo okončati!Ovo nije kritika,pitanje je čisto informativno!
Mene takodje zanima kada  mozemo ocekivati novi izgled sajta?
Ni ovo nije kritika ,vec cisto informativno!
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Ja mogu da najavim da će kroz 3-4 meseca na sajt početi da pristužu veoma kvalitetni prilozi. Otprilike 1 na svake 2-3 nedelje...  :) I tako neprekidno.  8) Pa vi računajte kakav će biti sajt kroz par godina. Mene već hvata jeza.  :)
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Na mene se ceka ljudi! :)
Ja sam jedini krivac sto ovoliko zaostajemo. Jr ceka na mene, a ja cekam na sebe... :D Danas sam poceo sa radovima, a za vikend vec moze da se ocekuje da ce i Jr da se prilkljuci. Ocekujte u toku sledece nedelje. Ako nista drugo onda makar update dokle smo stigli. Za sada ETA nemamo. :)
 
Vrh Dno