stega za vezivanje

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
veoma kvalitetna stega ....rucni rad....

.... odlicno drzi sve velicine udica.
.....celjust termicki obradjena
.... cela hemijski zasticena
.....postolje od metala debljine 12 mm precnika 145mm(ne mrda sa stola )
....okretna oko horizontalne ose
 
cena....3000din !! (30 E)  zainteresovani mogu se javiti licno majstoru na mob. tel.  060 57 80 417

p5060083resize.jpg


p5060088resize.jpg


p5060085resize.jpg
 

Iva

Senior member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
135
Broj reagovanja
16
Lokacija
pirot
                             
                Majstore pozdrav
 

  Nije lose ako si u mogucnosti da pogledas DJoletov sajt da vidis te iste stege kod njega,a to je moj proizvod,tosa uvucenim celjustima smo ja i SasaPi smislili    jos pre 10 godina .Pa ako mislis da ih tako prodajes nije uredu da mi krades ideju a da me ne obavestis.Vanja iz Nisa ih koristi vec godinama,za svije radnike.Cisto da znas.Pozdrav.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
pozdrav druze , ne prodajem ih ja nego majstor ciji je broj u oglasu  . ja sam mu samo ucinio uslugu postavivsi oglas i broj telefona da mu se oduzim za neke usluge . imas broj pa mozes da ga kontaktiras ako ti je patentirana celjust, da obustavi proizvodnju  :firends:
 

Iva

Senior member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
135
Broj reagovanja
16
Lokacija
pirot
                   
                   
  Meni u principu ne smeta ,ja sam svoj kvalitet dokazao,ali se bojim kako ce da reaguju ljudi koji prodaju vec te stegice ,a ja sam taj koji stoji iza tog modela,a sad se pojavljuju jos od jednog proizvodjaca,pa da tu ne bude problem,a samim tim i obavestavam ostale kolege da obrate paznju.
 
Vrh Dno