Step by Step Izrada Musica

Durlanac

Junior member
Učlanjen(a)
27.07.2007.
Poruke
75
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis DURLAN
Razmisljao sam nesto o naslovu i primetio da to na ovom site-u nema nigde sta mislite o ovom poduhvatu mislim da nije uopste zahtevan evo ako se sloze El Prezidente-i ovog sajta da se nesto ovako pokrene bice zanimljivo gledati korak po korak izrade raznih vrsta musica i strimera velika pomoc pocetnicima a i iskusnijim musicarima (posto nepravimo musice svi isto svako ima nesto svoje ) pa bi recimo uz svaku musicu islo objasnjenje kako i zasto se koristi odredjeni materijal i cemu on sluzi Evo posto sam ja ostao bez musica i moram da napravim za sebe (imam digitalac pored sebe)  MOZEMO da se AKTIVIRAMO i zapocnemo takvu akciju  ako su DIREKTORI ZA

        MISLITE O TOME    MISLITE O TOME    MISLITE O TOME  MISLITE O TOME  MISLITE O TOME

PS
Znam da ce neko da kaze kako toga ima na netu previse ali ja tom nekom kazem zasto ides na pecanje kad imas ribarnicu pa odes i kupis koliko ti treba pa lazi sebe i druge kako si ti upecao OSLICA na Nisavi  :D
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Pozdrav druze i dobrodosao na sajt,
O tome je bilo reci odavno i nikako da ga realizujemo. Postoji nekoliko tema gde su sto clanovi sto sama uprava sajta, postavljala step by step vezivanje muva. Malo jeste, ali ovo je nekomercijalan sajt, gde svako doprinosi koliko zeli. Ja se slazem 100% da treba da ih bude vise, problem je u tome da sam u nekom losem periodu u zivotu, dosadan sam ali nezelim da clanovi pomisle da sam neki smrdljivko. Ali posto se polako vadim i posto sam kupio opsan fotoaprat ocekujet ubrzo. Ali zaista ubrzo da se aktiviram i krenem u realizaciju!
Salut
 

Durlanac

Junior member
Učlanjen(a)
27.07.2007.
Poruke
75
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis DURLAN
Ovako nesto mnogo znaci ljudima koji nemaju od koga da nauce i da im pokaze   
Znaci mozemo da pocnemo sa izradom tako necega pa kad bude bilo prostora da se ubaci EXTRA
Mislim da ce ovo biti jedna veoma lepa i nesebicna akcija koja ce pomoci svima da nauce nesto novo                            "DRAGE KOLEGE NEMOJTE DA MISLITE DA SVE ZNATE JER COVEK SE UCI DOK JE ZIV" zato braco sirimo Bratstvo i Mushicarstvo
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Slazem se za ucenje 100%, kada covek pomisli da sve zna i da dalje nema sta da nuci, ulazi u veoma opasnu mentalnu zonu.
Durlanac nemas sta da brines, projekat pocinje ubrzo i bice profi odradjen. A sto se tice sirenja Bratstva i Musicarstva, sajt je stvoren samo i samo zbog toga!
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Konkretno,meni bi kao pocetniku MNOGO znacilo da starije kolege podele neke svoje tajne sa nama.Nesto na primer kao sto je Mix nesebicno pokazao izradu bambule. :lol:
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Pozdrav, crni, i dobrodosao. Samo reci sta te konkretno interesuje i nema problema.
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
80% ribolova provodim u musicarenje klena jer nemam bas puno uslova za musicarenje pastrmke.Mada nije da nisam zainteresovan i za druge vrste :smoke:Bio sam se zestoko nalozio na mrene posle onih Mixovih podviga i mogu da kazem da sam uspeo da prevarim par komada :smoke:doduse ne velike kao Mixove :)
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Sto se tice klena vecina musicara ovde u 90% slucajeva koristi bambulu. To nije uvek dobro ali kad se jednom navuces, tesko je promeniti muvu. Za bambulu postoji step-by-step a ako te interesuje neka druga muva, slobodno kazi.
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Ne bih sad nabrajao koje me sve muve interesuju potrajalo bi to  :doh: ali za pocetak recimo vezivanje:svica,mrava,ose... :-[
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Da se ne bi mi mučili, mogli bi da zamolimo Aleksandra Panića da nam, iz svoje knjige, da da kopiramo deo sa step by step osnovnim tehnikama pravljenja muva. Kada savladate osnovne tehnike, neće vam trebati uputstva za svaku sličnu muvu. Biće dovoljno da je vidite na slici i da vam njen autor nabroji materijale i ukaže na eventualne posebne tehnike. Ja tako radim kada objavim neku muvu. Računam da poznajete osnove pravljenja muva.
Pošto ima početnika, Laki bi trebalo da obezbedi neki članak o osnovnim tehnikama. Može da mazne sa nekog stranog sajta, ili sam slika i piše, a možda je ova moja ideja sa Panićem najbolja.
Dr. Lucky, ti si na potezu.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
O svojim potezima ne govorim javno. Budite strpljivi kao za galeriju i bice te odusevljeni. Morate da mi verujete!
 
Vrh Dno