Stormshure Leak detector- Stormshure detektor rupica na wadersu

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
https://www.stormsure.com/accessories/leak-detector.html

Evo momci da ne bi ste punili kombinezone vodom itd i primenjivali one primitivne metode. Ko gospodin covek naprskas i lepi  :hammer:
 

Ledeni_ junior

Senior member
Učlanjen(a)
21.04.2020.
Poruke
268
Broj reagovanja
34
Lokacija
Pozarevac
Da li bi radilo ovo sa onim x-strech materijalom, moj fala Bogu jos drzi vodu, ali kwd popusti...
 

Ledeni_ junior

Senior member
Učlanjen(a)
21.04.2020.
Poruke
268
Broj reagovanja
34
Lokacija
Pozarevac
znam samo da kad sam prosli krpio, alkohol mu razredi membranu.. neveovatno ali istinito...
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.141
Broj reagovanja
112
Lokacija
Kruševac
Ledeni_ junior je napisao(la):
znam samo da kad sam prosli krpio, alkohol mu razredi membranu.. neveovatno ali istinito...
I ovo je alkohol, samo neka druga vrsta
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.699
Broj reagovanja
1.000
Lokacija
Svilajnac
Ubio sam se prošlog puta kada sam tražio izopropil alkohol, u svim apotekama su me bledo gledali kao da ću uživo da igram nastavak breaking bad... niko ga nema kod nas se samo etil alkohol prodaje. Ako ti treba izopropil imaju ga štamparije oni ga masovno koriste pa pitaj za litar. Neznam kako reaguje scierra x-stretch na njega ali svi ostali vadersi se sa isopropil testiraju etil džabe prskaš.
 

maxfly

Senior member
Učlanjen(a)
22.10.2010.
Poruke
383
Broj reagovanja
13
Isopropanol se može kupiti u specijalnim trgovinama za Detailing automobila. Koristi se da se od masti lak pre poliranja i posle poliranja tj prije nanošenja zaštite na auto. Ima ga i na Amazon (12-19 eura litra) ali nisam siguran da li dostavljaju u Srbiju.
Inače strašno dobra stvar za čišćenje i odmašćivanje površina.
 
Vrh Dno