Strava i užas na Visočici

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Pre nego što počnete da čitate ovu priču, probajte da nađete numeru benda the Specials Ghost Town i to extra dugu verziju. To im je najpoznatiji sing, nije teško, da ne dajem savete kako ,svi znamo kako se mp3 nalazi  :whistle: Onda pustite tu numeru i uživajte u redovima koji slede.

Počoinjem, a jeza mi se polako u koske uvlači. Ovo je istinit događaj i to mu daje još gori prizvuk. Ako ste misli zbog naslova da ću govoriti o stanju na Visočici, grdno ste se zeznuli, ovo je esencijali horor.

Beše to leta negde avgusta. Neko teško vreme se nadvilo na Starom Planinom. I tada sam na reci bio sa drugarom Dačom. Pokušavali smo da ulovimo nešto po groznom vremenu. Omorina nam nije dozvoljava da dišemo i veoma samo slabo lovili. Polako se priblizavala noć, kada se iznenda preme pogorša do maximuma. Počeše da sevaju munje i da grmi ko blesavo. Znali smo da se teška kiša sprema...i rešili smo da požurimo do vodenice, stare, oronule i napuštene da tamo pronađeno spas od predstojeće oluje. Na nekoliko stotina metar od nje poče provala oblaka. Spojilo se nebo i zemlja i mi potrčasmo prema njoj. Pokisli smo upali i gledali kako dan se pretgvara u noć. Smrklo se u sekundi. Pomračenje. Monstruozna atmosfera. I tako mi smo stajali u vodenici u skoro mrklom mraku i nešto kenjali. Opustili smo se. Kada iznenada, ja začuh iza sebe, na svega par metara. "Dobro veče", aaaaaaaaaaa vrisnuo sam ko mala devojčica i dok sam skakao metar unapred, desnom rukom sam se refleksno uhvatio za nož na pojasu u nameri da tu sandžamu, omaju, vampira ili ko zna šta nabodem. Iznedanda i taj stvor poče da vrišti od straha, a sve to je uz krike propratio i Dača. Hor Bečkih dečaka...Kada sam se okrenuo ispred mene je stajao ubledeli ribar....
kako i kada je on ušao u vodenicu u najvećoj vukojebini, nemam pojma, ali sam siguran da mu se kulturni pozdrav smučio. I kada je strah polako napistio mesto to, počesmo da pričamo...ali jedva sam čekao da kiša stane da odem iz ukletog mesta. Jednostavo tako sam se usro da to nije normalno. :)
Još gori i strašniji horor događaj sledi ubrzo!
Salut! :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:hammer: :D kaki bre horor............... :D pa ovo je urnebesna komedija...alal ti vera! :tbumb:  :hammer: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

No dobro da tog ribara nisi stvarno nabo u napadu straha, besa i histerije  :D E to bi več bio horor-drama... :)

Ah šta ne čemo sve da pretrpimo i doživimo zbog ovoga hobija!!!  :-\ ??? :-[ :doh:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
:D E jesi ti neki freak! :D
Mada, ta Visocica, ono sto sam video od nje, zaista deluje i po lepom vremnu kao reka za strahopostovanje, a pri takvom smaku sveta mogu da zamislim.
:whistle: Je li, a jeste li imali rezervne gace? Ili ste ih samo preokrenuli? :hammer: :tbumb: :bye:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
:D :D :D Ma kada je progovorio Dobro veče mislim da mi je skratio život za deset godina. Ko neki vampir. Uh..........
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Nas stalno prate neke utvare. Sećaš li se onog vampira sa groblja u Žitorađi, koji nam izvadi auto iz blata? :doh:
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Mislim da tu utvaru Pera najbolje pamti iako je nije video! Jadan decko ... naplasili ste ga toliko da je cele sezone zaobilazio Zitoradje.  :doh:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
:D :D A jeste li razmisljali da ponesete neki chen belog luka i cackalicu od gloga?
Sigurno ne moze da skodi. :D Sve je light, uklapa se u koncept musicarenja. :hammer:
Ko zna, mozda iz ovih postova jednog dana i\adje scenario za nastavak "Ko to tamo peva" :tbumb:
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Pedja pa sta mislis sto MixMaster nosi bambulu krsasha na kacketu? Mislim da treba da mu zabranimo da peca po istocnoj Srbiji ... Vlajne jednostavno imaju ogroman uticaj na coveka ...  :doh: :nowink:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
:DMa ocigledno ne vredi, nego chen belog luka pod pazuhe, pa ce Vlajne same da dolecu na Mixa! :hammer: :D
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Našao sam prenoćište kod jedne mlade udovice, vlajne, koja živi pored najboljih pastrmskih mesta na svetu.
Previše je dobro da bi bilo istinito. Ima tu neka magija. Stvarno se plašim da prenoćim kod nje, iako me srdačno priziva. :'(
 
Z

Zakula

Guest
Da,da Lazzo,ja mislim da ne nosi za dzabe bambulu krstasha Mix....Ima tu nechega...Mozda sekta??
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
:D Ma sigurno, pa to nije tek tako, i ja sam pecao po Homolju pa sto mene nije neka pozvala? Nisam lep, al' sam glup! :D
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
:lol: :lol: sjajno.
Tajna Mixovog uspeha je u sledećem smajliju!  :bleh: :bleh:
A za sve ljubitelje ribolovačkog horora spremam još jenu strašnu i veoma komičnu priču.
Ko mušičarski Stiven King 
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
:'( Bogami, Lucky, ako padnemo u fras od tvojih horora... Ili se upishamo od smeha, svejedno, ti ces odgovarati! :tbumb:
 
Vrh Dno