Strimeri bez tela

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.106
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
Isti samo sa nalepljenim očima i malo epoxy_a.
Odmah lepše izgleda meni bar a da li će i ribama...
 

Prilozi

  • BLACK-RED1.jpg
    BLACK-RED1.jpg
    110,5 KB · Pregleda: 167

tomasini

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
238
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
Gogo je napisao(la):
tomasini je napisao(la):
ove godine, uz još neke stvari koje ću prvi put probati, posebno se veselim dravskim bolenima. Zamišljam kako silovito lupa strimera a štap se savija ko kifla.....  ::)  Uff, jedva čekam! Evo dva strimera (ima ih još nekoliko ali ti nisu za javnost, razuman sam čovjek i stalo mi je do zdravlja kolega forumaša  :D ) čijim sam ponašanjem zadovoljan nakon isprobavanja u vodi. Oba su naprijed otežana s nekoliko namotaja deblje žice za lemljenje, lagano tonu i ne petljaju se previše oko udice, te se relativno lako bacaju štapom 6-7 i strunom WF7. Od materijala, kod prvog je korištena bijela umjetna dlaka, zeleno i crveno marabu pero te nekoliko traka "SpectraFlash Hair-a", a kod drugog nekoliko isperaka paunovog pera umjesto zelenog marabu-a. Udica je "Gamakatsu" F16 br.6   Zanima me kako vam se čine ove kreacije, i svaki komentar je dobrodošao
Fini su ti ovi strimerčići, oćeš do mene da ih zajedno isprobamo na Dunavskim nemanima,ili ćeš se prvo potvrditi na Savi, (uzgred jel oštriš udica za Bosnu, ja već odbrojavam dane, sitnooo 010)

Ako ne dođem na bucova, na štuku dolazim svakako. Samo da ti sredim onaj aluminijski čamac, pa se vidimo  :tbumb: 

Inaće ljudi, kakva su vam iskustva sa istim strimerima bez i sa očima (mislim na ove realistične oči)?
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Nije sto nisam vest fotograf (nemam pojma), vec mi je jako zanimljiva ova crno-bela fotografija
 

Prilozi

  • 2 [Desktop Resolution].jpg
    2 [Desktop Resolution].jpg
    87,1 KB · Pregleda: 104
  • 3 [Desktop Resolution].jpg
    3 [Desktop Resolution].jpg
    125,1 KB · Pregleda: 108
Vrh Dno