Štuka na "plivajuću muvu"

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ima li neko iskustva sa poperima, miševima, pačićima, vilinim konjicima ili madagaskarskim bubašvabama, u površinskom mušičarenju štuke?
Ja sam ih vrlo uspešno lovio na popere i oduševljen sam napadima štuke na "suvu" muvu. Baciš, malo povučeš i ostaviš mamac da nepomično stoji, kao, na primer, bambula. Pričekaš malo i BANG, baš kao pastrmka na majsku!!!!
Mouse_rat.jpg
fire_tiger_popper.jpg
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.150
Lokacija
Čačak
sa varalicarskim priborom sam lovio i na popere i miseve, i imao bas dosta uspeha. na musicarski pribor cu cim otopli malo i prodje lovostaj da je probam, bas sam juce vezao jednog misa.
a zanimljivo prosle godine sam svojim ocima video stuku od bar 3kg kako je pored 2 klena oko 0.5kg pokupila suvu muvu,dok klenovi se nisu ni mrdnuli, kad sam je video zabacio sam joj par puta dvodelac od 4cm i 2 puta ga je uzimala i spadala, jbga stap je 20gr. e sad pitam se, dal je moguce da jede muve pored lepih klenova,i opet pored njih da napada sitne varke,,....ocigledno daje moguce ali sto?
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
poperi, gurgleri, bangeri su prva liga ali cak ni zabice od foama nisu za odmet.
 
Vrh Dno