Sumadinac nije vaskrsnuo ali se ipak vratio!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Samo par reci pre nego sto se vratim tamo gde mi je i mesto, a to je moderatorsko!!! Posto sam pre nekoliko dana napustio forum iz nekolicine razloga, koje vec svi znate. Resio sam da se vratim na isti, bas iz istih razloga zbog kojih sam ga napustio. Gotovo svaki dan sam bio prisutan na njemu, nisam se logovao, ali sam redovno citao desavanja! Zgranuo sam se, ali nije bitno. Na zalost onih koji su zeleli da mi zauvek vide ledja, ponovo sam tu! Posle nekoliko razgovora sa Milancetom i secanja na razgovor sa Lakijem u vreme kada mi je davao moderatorsko mesto, osetio sam se duzan tim ljudima, da se vratim i da budem tamo gde mi je mesto. Toliko sam bljuvotina cuo o sebi, da sam se postideo pred ljudima koji me poznaju. Zar postoje takvi ljudi koji ce zarad borbe za vlast, sluziti se svim mogucim sredstvima, lazima, bljuvotinama, ponizavanjima....to je toliko jadno i bedno! Takvi ljudi imaju problem u korenu vaspitanja.

Mnogo puta sam iskoristio sajt da odbranim svoj stav i pogled na musicarenje, argumentima. O Sumadincu niko nema lose misljenje, posle nekoliko niskih udaraca, imao sam par telefonskih poziva, ljudi su me pitali sta sam to uradio da me toliko mrze. Jednostavno sam odgovrio "Branio sam svoj pogled na musicarenje!" To je bilo dovoljno. Koliko znam i koliko vredim dosta ljudi zna, a da bi se srozao renome jednog musicara najbolje je ocrniti njegovo znanje i vestinu, napasti tamo iz cega sve potice. Takvi ljudi su beskorisni za covecanstvo! Ponavljam da bih rado voleo da cujem sve slabosti koje ne primecujem, sve argumentovane kritike prihvatam kao najdobronamerniji savet, jer je to jedini nacin da se vidici prosire. Toliko sam sitna jedinka u musicarskom svetu, koprcam se i borim da izvucem najvrednije, ne bi li sve lepse uzivao u carim sporta. Nikad nisam rekao da sve znam, taj ko to tvrdi LAZE!!! Svarsen covek je onaj koji sve zna, to je imaginarna slika kojoj svi tezimo. Sto vise ucim manje znam, krugovi znanja su sve opsirniji, da jednostavno imam utisak da ih je nemoguce doznati. Dovoljno se setiti Sokrata koji je ceo svoj zivot iskoristio uceci, kada ja bio na vrhuncu, zgranuo se u kolikom je neznanju ziveo. Svi dobro znamo njegovu izreku "Ja znam da nista ne znam!". Da je srece da svi imamo dobru moc rasudjivanja da protumacimo ovu recenicu, svadja i prepiski na ovom forumu sigurno ne bi bilo. Svi bi se usresredili na usavrsavanju postojeceg i usvajanju novog znanja. Treba se maniti ljudi koji da bi prikrili svoje slabosti pljuju na znanje i vestinu drugih.

Nikad nisam pomislio da sve znam, ceo zivot cu biti pocetnik u onome cime se bavim, jer je svet musicarenja toliko obiman, da bi mi deset zivota bilo malo da bi otkrio sve sto me zanima. Posto je ovo edukativni forum, osetio sam se beznacajnim kada nisam bio deo njega! Resio sam da se vratim. Niti sam umro niti sam vaskrsnuo, jednostavno sam se vratio, isti onakav kakav sam i pre bio!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Zalim sto se ovakvi vracaju. Povratak Sumadinca i slicnih, moze samo znaciti da ce ponovo doci vreme glupiranja, omalovazavanja i pocetnickih frustracija. Saveti koje velikodusno deli, iako nije musicar, ne mogu doprineti, vec samo onemoguci one koji zaista poznaju musicarenje da se iskazu i ozbiljno ucestvuju na forumu. Zato ga molim da cutke cita tekstove musicara i okane se filozofiranja.
 

chelle

Junior member
Učlanjen(a)
28.01.2007.
Poruke
31
Broj reagovanja
0
Jeeeeeee, ZIVEO SUMADINAC!!! Dobro dosao nazad!!!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Radosna vest za Chelleta i njegovo drustvo! Najradosnija bi bila gasenje ovog sajta. Momci, dodajte malo gas, mozda vam uspe. Posle cete postaviti bolji. Samo prvo morate da unistite ovaj koji ce uvek biti najbolji.
Malo ste se zeznuli. Na ovom sajtu je takvo musicarsko znanje i sila, koja ga dovodi u svetski vrh! Sa vama ili bez vas, svejedno.
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Mixmaster wrote:
Zalim sto se ovakvi vracaju. Povratak Sumadinca i slicnih, moze samo znaciti da ce ponovo doci vreme glupiranja, omalovazavanja i pocetnickih frustracija. Saveti koje velikodusno deli, iako nije musicar, ne mogu doprineti, vec samo onemoguci one koji zaista poznaju musicarenje da se iskazu i ozbiljno ucestvuju na forumu. Zato ga molim da cutke cita tekstove musicara i okane se filozofiranja.

Naravno da nisam musicar kao sto si ti. Ne lovim rljug od riba, pocetnika sam i ceo zivot cu ostati pocetnik. Ne nosim ribu kuci, ne prodajem, ne bavim se trampom, ne kurcim se, volim C&R, uspesno pecam ribu, uzivam. Naravno, ne davim se u smrdljivim barama, govnarama, volim ono sto radim, pa sami prosudite ko je kakav!

P.S. Ne prozivaju me na razlicitim forumima, da sam govno od coveka, da nosim stukice od 250gr kuci, da nosim 10kg klenova od 50gr, da sam ovakav onakav. A kao vrhunac svga da kao najveci prestupnik zakona o ribarstvu pricam o postenju. O meni najgore mozete cuti samo od doticnog koji me poznaje svega dva dana (dok smo se druzili na Plivi i Ribniku), ne zna o meni nista izmislja, glupira se i pravi budalu od sebe!
 

chelle

Junior member
Učlanjen(a)
28.01.2007.
Poruke
31
Broj reagovanja
0
A odakle ti, majke ti, ta najgluplja izjava do sada da bi bio najsrecniji kada bi se sajt ugasio, bas naprotiv, bio bi najsrecniji kada bi se i "gospodin" Simpson vratio na sajt, a tebi ako nesto smeta sto sam se zaradovao zbog toga sto se "gospodin" Sumadinac vratio na sajt, ti onda ne moras da citas nase tekstove.
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Ovaj sajt se nikad nece ugasiti, niti ce se postaviti bolji. Svim silama cu se boriti da opstanak ovog sajta jer je najbolji i jedini ovog sadrzaja kod nas. Posto je doticni umislio nekakve price o pravljenju novog i unistavanju ovog, gresi! Ja sam ovde deo uprave foruma, Laki ne je postavio na mesto moderatora i nemam razloga da unistavam nesto cega sam deo! Popljeskali ste sve do jedne pastrmke sto ste imali, sad pljestete klena, za koju godinu necete imati sta da pecate, zahvalite se Mixmastetu i slicnima. Verujem da je u vasem kraju vise od 50% normalnih. Ljudi borite se protiv ovakvih, jer za koju godinu pecacete bodorke ako ih pre toga ne istebi!

Ovo je mesto gde treba da se suocavaju misljenja, zakljucavanje tema nije pametna stvar! Jer borba protiv ribokradica i prestupnika treba da krene bas odavde. Ziveo C&R, ziveli ljubitelji ovog sajta, ziveli postovaoci i zavisnici ciste i netaknute prirode! Sve cu uciniti da forum postane jos popularniji, jer takav i treba da bude. U pocetku smo bili mnogo masnovniji sve dok neki nisu poceli da teraju druge. Toga vise nece biti, ljudi dodjite da pricamo da se druzimo da potisnemo prekrsioce zakona da ih nema! Ziveo forum.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Kako vas bas okupi sajt na kome je najvise mojih clanaka, tema, slika...? Zasto se ne nadjoste na nekom drugom sajtu? Kako to da ste najvise postova upisali u moje teme, a veoma malo u teme koje "poznajete"? Kako to da najruznije reci upucujete bas onome koji pokrece sve moguce teme o musicarenju, a pocetnici ste?
 

Laza

Senior member
Učlanjen(a)
25.02.2006.
Poruke
114
Broj reagovanja
0
hvata me jeza od daljeg razvoja dogadjaja . . .
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
Mixe dokle ces vise komentarisati amatere i amaterska pisma, mislio sam da si ti zaduzen za ozbiljnije stvari
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno