Suva musica - mazanje ili praskiranje

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Možda neki imobilizator,tipa štapića od ladiše može da posluži?Ili nekima više ni ruska armatura fi20 ne pomaže.I to rebrasta... ;)
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
:D :D :D :D
E pa nemaju svi srece k'o Mix da imaju posla s Vlanama na pecanju, pa da im se magijom resi problem  :hammer:, mi moramo, kao sto i prilici dzentlmenima, da sami nadjemo resenje za ... plovnost patke, takoreci.
Mada su moje musice takve da svaka moze bez problema vise puta.
E sad oni sto pecaju na patke, krejice, sovjake i brljake... njima zaista niko nista ne moze pomoci, stara skola kojoj ni mazhe ne pomazhu da originalno uglavnom mokre muve kakve se nalaze pod ovim nazivima plivaju.
Ali kad ih napravim pa im kazem "Gde si. Dun-e?" ili "Tutanj, caddis-e", imenom im udahnem plovnost.  :hammer:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
To za grozdjanu mast sam cuo. Pa me interesuje koliko je dobro?
Posto sam kupio mast za muve nekog domaceg proizvodjaca koja me po boji (bela), mirisu (nema miris) i po tome kako se razmazuje strasno podseca na grozdjanu mast. :-\
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
100ko, mozda si kupio neku silikonsku mast, ne mazi time usne! Bolje daj neku paru za botox!
Znam da ce Lucky i Mix, ili Lucky ili Mix umeti to da cene! (Crni Piromane, sta napravi ljudima!)
A silikonska mast je, kazu, odlicna, ali treba malo vestine za apliciranje, da ne slepis sve na muvi.
Ja je, kako sam negde vec napisao, vise koristim da posle pranja sapunom "podmazem" snjur.
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
A bre Pedja pa nisam ni mislio s tim da mazem usta :wacko:, ali sasvim je moguce da je ovo sto sam kupio ta silikonska mas' (nepostojano "T") posto vole da slepljiva muvlja pera!
A sto se tice Piromana, Mixa i Luckya po mojoj proceni tu ce u skorije vreme da dodje do neke D.A. akcije ili makar neki dirty sanchez :D :sm:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Pa otkud znam, pominje se i grozdjana mast, i mazanje muva i sprejevi, i ta babush-karanja...
Mora pazi covek sta pise, zacas se obaveze iz nehata, a crno na belo... :D
 
Vrh Dno