Taimen XV 6-9 Reel - Black

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Ima te li kakva iskustva sa ovim (na prvi pogled) lepotanom?

taimen-kolow-vs-2-duzy.jpg


...Light ( aluminum frame and spool), premium cork drag system , large arbor spool with U system for better spooling, fast changing spool system... (http://www.taimen.com/mt/product_info.php?cPath=62_592&products_id=5479)

Meni deluje fantastično ali ne znam kakva je zaprave...ako je stvarno super čekrk valja ga uzeti za te pare za koje se nudi...Pokusavam da nađem negde rezervnu špulno za moj dc4 sa kojim sam prezadovoljan ali ovaj ceo je jeftiniji od rezervne špulne mog čekrka a treba mi za moju tonuču strunu pa sada mi oko zapelo za ovo umesto da i dalje tražim rezervnu špulnu... :blush: cork drag system mi je ovde posebno privlačan a i dizajn je super i ako se radi o stvarno kvalitetnom čekrku cena je super prihvatljiva....ima li ko kakva iskustva???????? Zanima me kako radi a ne mogu da probam ako ne kupima a ja pare da dajem bez probe, tesko. Zanima me i kakav zvuk ima...sve me zanima.
 

kurare

Senior member
Učlanjen(a)
19.09.2008.
Poruke
188
Broj reagovanja
0
Pflueger Trion za 100 usd i nečeš se pokajati nikako!

 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
za 100 usd ili malo manje imam rezervnu špulnu za moj Vosseler DC4 sa kojim sam prezadovoljan a ovaj Taimen me zanima jer je jeftiniji od te rezervne špulne a i ovako mi se na izgleda jako dopada...e sada o kvaliteti nemam pojma i ne mogu reči ništa za a ništa ni za protiv. No, taj kočioni sistem mi se dopada jer takvog koriste neke izuzetne ff mašinice za morsko mušičarenje.
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Stvarno ovako bez probe izgleda super i kao premija za te pare :-\. Ajde Seb kupi jedan da vidimo mi ostali dal valja  :D
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:D :D :D :D bi ja da nije kriza, čak i da nije nešto ekstra samo da ne krči koristio bih je zamanje ribice ali meni treba nešto sigurno na jake drilove...tako da prepuštam vama da vi prvi probate  :lol:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
sebastian je napisao(la):
:D :D :D :D bi ja da nije kriza, čak i da nije nešto ekstra samo da ne krči koristio bih je zamanje ribice ali meni treba nešto sigurno na jake drilove...tako da prepuštam vama da vi prvi probate  :lol:

A sto bi se ti zajebavao sa nekim kung-fu modelima? Strpi se malo pa kupuj ozbiljno.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
simps, zato i pitam da vidim ima li ko kakva iskustva sa ovim jer deluje odlicno ali  :blush: u svakom slucaju si zelim nabaviti rezervnu spulnu za onaj moj samo eto ovaj pade u oči i pomislih mogu malo jeftinije da prođem ali koliko vidim ipak ču je morati da čekam na rezervnu špulnu. Probat ču se direktno okrenuti na Vosselera da vidim kako bi mogao ili gde bi mogao najbliže da je kupim ili naručim. Ionako mi nije baš baš žurba. Ovaj taimen je stvarno ovako na slici ko bombonica ali ja ne bi da trošim pare na isprobavanje.
 
Vrh Dno