TAIMEN

BuvacM

Newbie
Učlanjen(a)
21.03.2020.
Poruke
3
Broj reagovanja
0
Pozdrav,ako moze mala pomoc. Da li se neko susretao sa ovom markom Taimen? Konkretno gledam kombinezon i cipele,pa ako moze neko da podeli iskustva? Dvoumim se izmedju njihovih kombinezona i Vision ( npr Atom,Koski, Hopper) ,Simms Tributary ili Guideline Laxa 2.0? Taimen po specifikacijama je bas bas dobar,al me iskustva i interesuju,dal je tako zaista :) Mozda ako je neko imao i od ostalih navedenih kombinezona,neka iznese iskusta,svaka pomoc je dobrodošla  :D

Hvala
 

FlyTyer

Senior member
Učlanjen(a)
19.02.2016.
Poruke
139
Broj reagovanja
17
Lokacija
Nis
skoro je bila prica o taimen kombinezonima na forumu
ukucaj u pretrazivacu pa ce da ti iskoci
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.716
Broj reagovanja
1.018
Lokacija
Svilajnac
Ovakvo tj slično pitanje si nedavno postavio, počinjem da sumnjam da si napredna verzija nekog bota... :)
Šalim se ne zameri. Ja da imam da mi neko direktno u Poljskoj kupi onaj taimen vaders bez šavova bez razmišljanja bih ga uzeo a ovde kada dođe sa nemetima na ceni to gubi smisao. Imam taimen prsluk koji je funkcionalan i odličan i materijal i sve ali kada odšnjiram džep vidi se da materijal nije porubljen, konci na sve strane i jasno je koji je to rad. Ne treba mu puno da bi bio odličan ali nije i ovako je nedovršen proizvod. Jedno je prsluk ali definitivno ne bih hteo nedovršen vaders. Sa druge strane najbolje je da nađeš nekog ko ga već ima pa će ti on preneti iskustva, Tihi ga je skoro kupio i video sam na netu Luka iz Valjeva ili odakle je ga isto nosi pa se potrudi dođi do njihovih kontakata i pitaj ih.
 

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
771
Broj reagovanja
57
Lokacija
Svrljig - Trnava
Kao prvo, Taimen je trgovacka kuca iz Poljske, a vecina stvari koje prodaju se proizvode u Kini. Uostalom to svi rade, bar svoje najjeftinije modele. Ja licno nisam nosio njihove kombinezone, znam par ljudi koji su kupovali ove setove, i u principu su zadovoljni... Ja imam njihove cipele, i nemam nikakve zamerke, jesu made in china, ali vec trecu sezonu me odlicno sluze. Ovde u Slovackoj ih ljudi cesto kupuju, video sam puno kolega koji nose Taimen kombinezone, jakne, prsluke, mada tu ima uticaja cena i dostupnost proizvoda, bukvalno za par dana porudzbina stize na adresu... A i oni koji tek krecu u musicarske vode i ne zele da potrose veliki novac na opremu uglavnom biraju Taimen. Kupuju i stapove , cekrke, 
 

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
771
Broj reagovanja
57
Lokacija
Svrljig - Trnava
Sto se izbora kombinezona tice, iz mog skromnog iskustva, mislim da je najbitnija stvar da pogodis pravu velicinu i da kombinezon nije odavno proizveden, tj da nije dugo stajao u trgovini. Uglavnom se ljudi tu zeznu, svi bi da kupimo povoljnije, da je neka akcija, snizenje, dobar popust. a trgovci uglavnom obaraju cenu robi koja dugo stoji na lageru, koju ne mogu da prodaju iz ovog ili onog razloga...
 

Aleksandar871

Senior member
Učlanjen(a)
29.11.2013.
Poruke
281
Broj reagovanja
44
Lokacija
Nis
Taimen orhon treca godina bez ijednog traga koriscenja
Vison hoper tri puta do vode istrljala se neoprenska carapa bos sam doso do kuce
Vision treba zakonom zabraniti a kombinezon cu demonstrativno da spalim


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh Dno