Tereni - reorganizacija

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Evo jednog predloga za poboljšanje foruma:

Mislim da bi grupa tema "Tereni" morala da se reorganizuje. Trenutna podela na Reke i Naseobine je prilično loša. Nakon otvaranja novih podgrupa, veoma je lako predaciti teme iz postojeće dve grupe u ove novoformirane. Mogli bi da prodiskutujemo o nazivima novih podgrupa. Recimo:

1. Salmonidne reke i potoci
2. Ciprinidne reke i kanali
3. Jezera
5. Stara korita, bare i šljunkare
7. Lokacije na morima
6. Naseobine (sela i gradovi)

Šta mislite o ovom predlogu, kao i o predloženim grupama terena?
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Pametan i konstruktivan predlog. :tbumb:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ova reč "teren" me mnogo podseća na zemljište.
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Super predlog, Goci vidi se da si bio moderator jednog ozbiljnog sajta ;)
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Ako je ovo neki samoinicijativni referendum o poboljsanju foruma, onda moj glas ide za ZA. Odlican predlog  :tbumb:.
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
"Samoinicijativni referendum" he, he, he!  :D

Komentar ove  grupe tema (O sajtu musicarenje.org) je: "Svi komentari, pohvale, kritike i predlozi". Znači nije refenrendum, nego predlog dat skupštini admina i moderatora na usvajanje.  :) Dalja sudbina predloga zavisi isključivo od njih. Ipak, ako se ogluše o volju naroda možemo da izvršimo puč! Ima Laki da prođe ko Luj XIX (ili koji li već) osim ako ne nađe nekog pissboy-a (Smešna strana istorije) koji liči na njega, pa da njega skratimo za glavu!  :D

"It's good to be the Admin!"  8)

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
always look on bright side of life :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
p.s. Hteo sam da otkucam Luj XIV, ali sam omašio slovo...  :doh: Možda je i XVI, ali XIX sigurno nije...  :)
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Ma nema veze Goci nisi mnogo omasio i jedan i drugi i treci zavrsili su na kraju krajeva ISTO :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Da osvežim jednu staru temu i ideju...  :)

Mislim da je došlo vreme da se realizuje.  8)

Iako se ideja rodila ovde, slučaj je hteo da par meseci kasnije zaživi na jednom sasvim drugom mestu ( vidi varke forum negde po sredini strane, oblast Tereni za ribolov) i u praksi se pokaže jaaako korisnom. Bilo je par dana posla da se nekih 300 tema preraspodeli, ali je urađeno. Od tog trenutka, deo foruma posvećen Terenima je postao mnooooogo pregledniji.

Elem, lazzo i jr - motiku u ruke!  :D Ili unajmite jeftinu radnu snagu - moderatore!  :D

Predlog nije patentiran  :lol:, pa je Simpson slobodan da ga iskoristi i unese malo preglednosti i u oblast "Tereni za mušičarenje" na njegovom forumu. Čitkam ja povremeno šta se tamo piše (mada ne učestvujem) i kao posmatrač moram da kažem: nepregledno.  :( Hijararhijsku organizaciju, moliću fino!  ;)
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Šta kažeš, motiku ili motku? Motku ću ja da uzmem pa da pitam onog ko se ovo prvi dosetio što ništa nije uradio do sad... :D
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Ne budali, to je posao za specijalce, ja bih nešto zasrao. Prebacio bih Visočicu pod Mušičarski štapovi, a Drinu u Insekti u mušičarenju!  :hammer:
 
Vrh Dno