"TETKOM" na stuku

Terza

Senior member
Učlanjen(a)
21.03.2008.
Poruke
198
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Video sam post o glavatici i svaka cast na ulovu  :tbumb:,ali za "prihvatanje"  :piss:. ...
Prica me je podsetila na dogadjaj od pre tri godine kome sam ja bio svedok...
Musicario sam zutooku na Batusinackim barama ,bio je vikend i bare su bile napadnute sa svih strana(varalicari i plovkarosi).
Riba i nije bas nesto radila pa sam izaso iz vode i lego na obalu da malo uzivam u lapom vremenu.
Posle par minuta lik je na desetak metara od mene bocnuo stuku od oko 2 kg,krenulo je zamaranje i kad je riba bila na 2-3 m od obale izvadio je TETKU i overio je sa 2 metka !!!

To sto je lik uradio na Moraci je mozda uradio u panici,a mozda i nije (ni u kojem slucaju neopravdavam),ali MAJMUN koji je na ocevid 10-ak ribolovaca izigravao RAMBA je u najmanju ruku za hospitalizaciju i posmatranje...

Obzirom da u pojedinim delovima CG medvedi raznose postu ljudi moraju da nose oruzije,ali sta ce onom kretenu tetka na 6 km od Nisa!?
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Pa b'ate kako ne znaš Tetka ga je Ćuvala kad je bio mali (ovako obično pričaju BG nosioci TETKI za niške ne znam) pa je sad emotivno vezan za TETKU :doh: ::)
 

Terza

Senior member
Učlanjen(a)
21.03.2008.
Poruke
198
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Ha ha,da je bar tako... :D
Kasnije sam saznao da je majmun iz jednog sela pored Nisa i da je saobracajac...
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Opet isto  :doh: :doh: :doh: :doh: :doh:,,pa nista ajde onada da se podelimo u "MUSICARE" I "MUSICARE-VATRENE" STIM STO CE OVI VATRENI NOSITI TETKE,DUGE DEVETKE I STA TI JA ZNAM STA SVE I SVASTA KAO MUSICARSKI  "VATRENI PRIBOR" STIM STO CE MORATI DA SKINU POVRATNU KUKU NA METKU  :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
Nemogu da verujem....
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
100ka je napisao(la):
Pa b'ate kako ne znaš Tetka ga je Ćuvala kad je bio mali (ovako obično pričaju BG nosioci TETKI za niške ne znam) pa je sad emotivno vezan za TETKU :doh: ::)
Jeli ribocuvar, ti to ono mene kao zajebavas jebo te!? :rambo:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Nije OK pucati na ribe, ali onog crnogorca potpuno razumijem, s obzirom na njihove stare običaje i veličinu kapitalca. Taj selac iz okoline Niša je pucao na veoma pristupačnom mestu, u ribu koju bih ja digao RST-om bez zamaranja, na  mestu gde ga na otvorenom posmatra puno ribolovaca...
 

Zox

Junior member
Učlanjen(a)
28.01.2007.
Poruke
62
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Ajde ljudi, nemojte da ste na kraj srca... ??? Pa pucao čovek u samoodbrani :yeswink:
Šta bi se desilo da je dotična grdosija (od 2kg) izašla na obalu sama?  :hammer: :hammer: :hammer: A možda čovek ima fobiju od čudovišta iz Loh Nišavu :doh:
 
Vrh Dno