Trailing hook strimeri

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Ništa novo. Samo gledam i ne mogu da nađem da je neko postavljao ovakve strimere. Nadam se da će biti korisni u lovu štuke i da će povećati verovatnoću hookup-a.
trailing-hook-1.jpg

trailing-hook-2.jpg
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Koji je materijal sa kojim je povezana zadnja udica sa prvom ?
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ja sam dvojne zeke koristio na štukama i mislim da sam več jednom pisao o njima, super imitacije, sa takvim malim sam i smuđa lovio na jezeru.
main.php


ovo mi se baš dopada sa dve udice...nešto tako rade mladičari iz austrije...mislim na sistem sa udicama.

lazo, mnogo fin strimer!  :tbumb:
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Šone je napisao(la):
Koji je materijal sa kojim je povezana zadnja udica sa prvom ?
FishBait-ov Toothy critter od 20lbs. Isti planiram da koristim i za podveze za štuku.

Seb tvoj još bolji!  :tbumb:
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Ja sam nesto slicno pravio sa duplim zecom i imaju super rad i lepo izgledaju ali su mi bili malo tezi za bacanje posto sam pravio neku dzig varijantu!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
zeke su super ali i teski, koristim ih najradije na krace daljine mada se i to moze bacati daleko. ipak i pored onog finog rada kakvog zekan daje meni su ipak oni prozracni mnogo miliji.

lazo, tvoj je savrsen za moj pojam :yeswink:
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
Lazo, strimer ti je vrhunski-jednostavan i bez mnogo fantaziranja, dole svetlo a gore tamno+OCI

Mislim da je trailing hook fora izmisljena upravo zbog zecijih trakica, da ih blago fiksira i neda im da se upletu oko udice. Samim tim sto je prednja udica manja ceo strimer vise leluja, i ceo je zivahan, a uz sve to za zavrsnicu mu pomaze ona zadnja , odvojena udica.
Moze biti da ce ta druga udica povecati broj kacenja, ali ce sigurno smanjiti broj spadanja sa udice-ove dve udice rade zasebno kao zglob i teze je ribi osloboditi se samo jedne, a kamo li obe
Licno nisam probo sto ne znaci da necu
 
Vrh Dno