Treba mi par godina stari konac klase 4 ili 5

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Imam drugara plovkaroša iz Kruševačkog kraja koga hoću da opravim da počne da mušičari pastrmke na par pritoka Rasine. Od mene će na poklon dobiti par tuceta raznoraznih nimfi i par pakovanja indikatora, i treba mi još konac da ga kompletiram. On je već nabavio štap klase 4/5 i čekrk.

Elem, ako neko ima par godina stari plivajući konac klase 4 ili 5 koji mu ne treba i koji je voljan da pokloni mom drugaru, nek se javi!

Za početak da vidimo ima li takvog u Nišu ili Kruševcu, a ako se ne javi za dan-dva širimo potragu!  :)
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Au, šta je forum!!

Za pola sata se javilo 3 čoveka! Stvarno ste carevi!  :respect:

Najbliži mi je Lazza, pa idem prvo do njega da vidim u kakvom je stanju konče.  :) Najverovatnije šaljem taj.
 

feanor

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2006.
Poruke
473
Broj reagovanja
1
Lokacija
Krusevac
Goci je napisao(la):
Au, šta je forum!!

Za pola sata se javilo 3 čoveka! Stvarno ste carevi!  :respect:

Najbliži mi je Lazza, pa idem prvo do njega da vidim u kakvom je stanju konče.  :) Najverovatnije šaljem taj.

Pa ja sam najblizi....Krusevac
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Aha, to sam smetnuo sa uma. Stvarno je tako bolje. Pošalji mi na PP broj tvog telefona, pa ću ga proslediti mom drugu.

Hvala puno!!  :tbumb:

p.s. Lazzo druže, ne dolazim po konac, al mogu na pivo.  :D
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Evo imamo jos jednu akciju ovog tipa. Decko je uzeo stap i cekrk ali mu finansije nazalost jos uvek ne dozvoljavaju da se kompletira. Ako neko ima konac klase 4 koji vise ne koristi ili mu nije potreban nek mi se javi preko pm.
 
Vrh Dno