Udice Kamasan B170

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Dobih ove udice na poklon- da testiram. Odlične su. Jake, a prilično lake. Nije mi se desilo da promene oblik i iskrive se ili isprave. Još bitnije je da ni posle puno zakačenih pastrmki i klenova, ali i kamenja i granja, ne gube oštrinu. Odlično ubadaju ribe čak i na slabašnu kontru, a jednom zakačena riba teško će se otkačiti.
Jednom rečju, nisam im našao ni jedan nedostatak, a čini mi se i da im je cena prilično mala i da iznosi oko 8 eura za 100 komada.
 

Prilozi

  • Kamasan B170.jpg
    Kamasan B170.jpg
    26,7 KB · Pregleda: 273

joker

Senior member
Učlanjen(a)
21.03.2008.
Poruke
165
Broj reagovanja
0
Ja koristim odranije kamasan i to najviše b100 model za gammaruse i zadovoljan sam jako iako stalno imam utisak da su nježne i da će ih jača riba ispraviti ali to se još nije dogodilo dok mi je gamakatsu pucao pri svakom jačem zapinjanju a jednom čak i u ustima ribe. taj model koji ti imaš je za nimfe a ima i jedan kažu još bolji i jači-b175 ali ni do njega nisam došao. Inače daichi je za ameriku napravio kopije kamasanovih modela i odlično se prodaju jer kažu da su iste kvalitete ali dostupnije od kamasana.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
joker je napisao(la):
Ja koristim odranije kamasan i to najviše b100 model za gammaruse i zadovoljan sam jako iako stalno imam utisak da su nježne i da će ih jača riba ispraviti ali to se još nije dogodilo dok mi je gamakatsu pucao pri svakom jačem zapinjanju a jednom čak i u ustima ribe. taj model koji ti imaš je za nimfe a ima i jedan kažu još bolji i jači-b175 ali ni do njega nisam došao. Inače daichi je za ameriku napravio kopije kamasanovih modela i odlično se prodaju jer kažu da su iste kvalitete ali dostupnije od kamasana.

A jesi li ti siguran ko je koga kopirao Daiichi Kamasan ili obrnuto? B175 je teska udica iskljucivo za nimfe!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Čekajte momci, ovo nije model za nimfe, već "medium" univerzalka, baš kao što piše na kutiji.

mid_9f38fec3edbea4c426b82c03df4751ec.jpg


Ja ionako ne volim specijalne tanke udice za suve muve, jer su se uglavnom pokazale kao izdajnici u najbitnijim trenucima. Moj izbor su uvek "medium".
Sada imam problem što mi je ostalo još vrlo malo ovih udica, a spremam se da pastrmkišem na Large Dark Olive Dun. Ostale mi još dve. Valjda će biti dovoljno do 1. oktobra. ???
 
Vrh Dno