Udice za mušičarenje bodorke

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Iznenada sam otkrio gomilu sitnih mušičarskih udica, kao stvorenih za mušičarenje bodorki, beovica i svih drugih riba koje se love sitnim muvama. Jeste reklama, ali ne za mene, već za Sport Com, u čijem magacinu su bile sakrivene gomile 18-ica,16-ica i 20-ica. F-11, F-39 i F-22!!!
Mušičari bodorki, već dugo plaču za ovakvim udicama, a one su sve vreme bile negde u magacinu. Požurite, mušičari, dok se nije vratio Profa sa Kopaonika. Pokupovaće ih sve, kao one udice za strimere!!!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Oni kojima puca ne treba da je koriste niti kupuju. Meni nikad Gamakatsu udica nije pukla, pa cu ih sa posebnim merakom koristiti. Narocito cu ih meraciti u musicarenju bodorke, koje mi pricinjava narocito zadovoljstvo. Posebno preporucujem model F-39, kao specijalan za midzeve, mada ni F-11 nije za bacanje. Njena popularnost i pouzdanost su opste poznata stvar. Zakrivljena F-22, koje ima u velicinama 12 i 14, bice u stegama onih koji bi da imitiraju suspendere-emergere i lutke insekata iz redova Trichoptera i Diptera...
Ej, opet sam se mnogo napalio na barsko musicarenje suvom muvom. Ta "boljka" me uvek uhvati kad reke nadodju i zamute se. Ostali kriziraju i cekaju da se reke izbistre, a ja imam resenje i za taj problem. Zabavljam se jednako u svim periodima i sa svim ribama, koristeci, naravno, musicarski pribor i ove lepe, vrhunske, Gamakatsu udice.
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Mixe mozda ti imas neki drugi izvor za te udice, ali ove sto sam ja uzeo su ravne kurcu!!! Jebes ti udicu koju savije povrusa kad malko jace cibnes. Ipam mislim da Gamaktsu ima dosta dobrih modela ali ovaj je toliko sranje da je to strasno, za muve te velicine opet se cesce odlucujem na Mustad i TMC.
 
Vrh Dno