UMPQUA PIKE FLIE

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
[size=16pt]UMPQUA PIKE FLIE
by Šone

Čuvena muva koju je Barry Raynolds koristio u Persuit of the Water Wolf

1/2 h vezivanje i 1.5h šišanje
Udica Kamatsu #4/0
Perje za strimere (Evil Fly)
Jelenska dlaka
Crystal Flash

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kgR8DnjwjVI[/youtube]

:smoke:  :smoke: Znam da sam najbolji !  :smoke:  :smoke:
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Idi bre Šone,pa ti 'ladno u frizere možeš da se baciš  :D Odlično si ovo odradio,iako ovakve strimere ne koristim,jako mi se sviđa  :drool:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
baš si ga pošteno odradio šone...šta li će "jocanke" da kažu?  ;)
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Hvala Tommy keva mi je bila frizerka pre nego je otišla u penziju ,valjda imam artističku crtu ..nikada nije kasno ,možda postanem na kraju i frizer  ;) Kao što Barry kaže ovakvi i slični strimeri su dobri za shallow waters (plitke vode ) ,mislim da uzaludni na nekim rekama ili dubokim jezerima i slično ,jedino uz obalu  ako bleje neke štuke onda da...

Da Seb mislim da bi "jocinke" u pozno leto i ranu jesen dok je travuljina pri površini bile oduševljene sa umpqua'om ali još bolji će biti za Zasavicu ,upravo par scena sa ovog videa gore me je asociralo na Zasavicu i štuke koje bleje u jedva 30cm vode...
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Vrlo lepo Šone. Koliko ti vremena treba da smotaš jednog ovakvog?
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Thanks Lazzo , 3 časa mi je trebalo ,merio sam  ... gore sam napravio grešku sada vidim pošto sam kopirao sa nekog drugog foruma u vezi sličnog strimera dakle , ravno 3 h , idem polako laganica jedno otprilike 1 h vezivanje i blizu 2 h mi treba da ga ošišam kako valja...  .
 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
@Sone odlicno odradjeni strimeri, stvarno lepi i pedantni a iz nekog mog iskustva sa diver-ima mislim da ce biti sigurno lovni.

Nego sto si ih ovako nazvao, ovo koliko ja znam su klasicni diver-i?

 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Hvala Ljubo  ,  pa da ima tu "diver" - zaranjajuću  akciju ,moguće da su i samo diveri , inače Barry Raynolds ga naziva baš tako u filmu  i na FaceBook'u "umpqua pike flie"  ,nemam pojma odatle sam uzeo naziv za strimer pošto sam gledao u original fotku kada sam ga vezivao pa da ne izmišljam toplu vodu  ..

 

ekoljuba

Full member
Učlanjen(a)
16.08.2007.
Poruke
616
Broj reagovanja
0
Ma on je verovatno maneken UMPQUA-e pa je reklame radi tako nazvao ove klasicne diver-e.
 

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
...sone pazi tuzice te Umpqua zbog krsenja autorskih prava  :nowink: :nowink:

Salu na stranu ovo je nista drugo nego Dahlberg Diver, muva legendarnog Larry Dahlberg poznata jos od '70 godina proslog veka! Pored par legendarnih strimera Larry je takodje i tvorac nekih fenomenalnih varalica!
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Prevario me Barry  :D mamu mu.... Administracijo skidajte ovo UMPQUA !!
 
Vrh Dno