Veevus Body Quill - 10/0 Thread

Neo

Senior member
Učlanjen(a)
11.11.2016.
Poruke
286
Broj reagovanja
7
#18 Hayabusa, hackle, Body Quill (novi materijal na stolu) kombi dve farbe.


Tri niti, dve tanke, jedna nesto sira, decentni sjaj, jednostavan handling - radi mi posao za male suve.



Thread, 10/0, tanak i izuzetno jak, najjaci konac koji sam do sada imao priliku da probam, u svojoj svakako ali i u bar dve kategorije debljih - za svaku preporuku! Solidna paleta farbi, medju njima par zaista originalnih, taman da malo razbijem monotoniju.



 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.054
Broj reagovanja
842
to ti je firma od našeg konjičanina sve mu je extra a meni se posebno dobro pokazao ovaj BQ drugi red desno kao tan boja 14 do 18 veličina  :tbumb:
 

Neo

Senior member
Učlanjen(a)
11.11.2016.
Poruke
286
Broj reagovanja
7
Dva UV drecava - sljaste za medalju!

Veniard Centipede Legs - S velicina, fantasticno zivahne gumice.



#18 Hayabusa, 2.4 tungsten



Veevus Iris Thread - vrlo kvalitetan materijal za sve moguce imitacije.


Ista udica i glava.





 

Neo

Senior member
Učlanjen(a)
11.11.2016.
Poruke
286
Broj reagovanja
7
Ovako u krupnom planu izgleda prenabudzeno, istina, ali u prirodi je skroz ok, bitno je da landara na sve strane. Dobre ribe vole ekstrovertne i ekstravagantne likove. Inspirisan Zappa-inom pesmom i njenim ponasanjem u vodi nazvao sam je Dancing Fool.

Vidi kakve exemplare drmam na tri puta vecu udicu i gume, Fool-a ce da razvale ubedjen sam.

... iskreno, nije regularno uhvacena ali kad se drznula da napadne jakog igraca...
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.054
Broj reagovanja
842
to je gaga koja će napasti sve što se kreće u vodi a može joj stati u usta...uzima riba sve i svašta ali ja ti sugeriram ono kako ja vidim :tbumb:
 
Vrh Dno