Vestacka semenka

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Momci (i devojke), ovo nije nikakva glupost, lagarija i nepotrebna izmisljotina, kakvih na zalost u musicarskom svetu ima mnogo, vec nesto sto je musicaru poput mene potrebno!
  Pre nekoliko dana poludeo sam od bodorki koje su sa povrsine kupile neku hranu kao blesave. Bacao sam sve svoje proverene muve, ali nijednu nisam ulovio. Nikad mi se to nije dogodilo. Buckaju, gledam ih, ali moju muvu nece. Sta li jedu? Vidim na povrsini vode neke svetle tackice i otkrijem da su to sitne semenke topole. Bodorke izasle i samo to jedu. Kad se riba intenzivno hrani odredjenom hranom, tesko ju je uloviti bilo cim drugim. Stvarno! Pokupio sam tu semenku i evo kako ona otprilike izgleda. Udica je broj 20. Ovo je obican komadic poliuretana zalepljen za udicu. Nista vise. Razbicu ih!
P.S. Ako se nije pojavila neka druga semenka na vodi.
 

gasa

Junior member
Učlanjen(a)
04.03.2006.
Poruke
79
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Mix jesi li upecao sta na ovu semenku?
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Nisam je ni probao. Dok sam se ja opremio odgovarajucim mamcem, pojavili su se neki insekti, a ove semenke su prestale da padaju. Ostala je u kutiji za sledeci april.
 

gasa

Junior member
Učlanjen(a)
04.03.2006.
Poruke
79
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Bas steta verujem da si se potrudio da je napravis i napravis darmar bodoorkama.Vise srece drugi put!
 
Vrh Dno