Vezivanje musica na vodi

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
513
Broj reagovanja
172
Dali spadate u musicare koji imaju obicaj da nose prirucni kit za vezivanje musica i na licu mesta sednu i vezu musicu ili dve? Ako se putuje na udaljenu lokaciju svakako da ima smisla investirati u prirucni kit i torbu sa osnovnim materijalima i asortimanom udica.

Moram priznati da nisam video puno musicara koji vezuju na licu mesta. Ako putujem na nepoznatu lokaciju obicno se informisem putem Interneta ili literature i unapred vezem ono sto mislim da ce zatrebati.

Vezujete li vi na vodi?
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Zamisli, nekad sam bio lenj da kod kuce vezujem muve, pa sam sa sobom nosio, u dzepu prsluka, dva skalpa, razne konce, perje i slicno, da bih na vodi, u prsticima pravio muve. Sada su mi kutije pune najrazlicitijih muva, ali kad idem na visednevni ribolov negde dalje, obavezno nosim polovinu svih materijala koje imam. A to nije malo.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Pre nekoliko godima sam se palio na tu akciju. Gledao sam Dug-a i primio me na taj fazon. Medjutim nikako nisam uspeo da napravim stegu koju bi mogao da vezem da nogu, pa sam odustao.
Imace ja najvise volim da odem na po nedelju dana u dzunglu, i tada nosim sa sobom sav pribotr i materijal. ALi i tada vezujem u kuci gde se smestim!
 
M

Mr.Zakula

Guest
Za mene je totalna perverzija da se motaju muvice u prirodi.Nekako sam inspirisan ko' pred sex sa dobrom ribom!
Poneses u jedan rancic sve sto ti treba,zavalis se ispod neke sljive (pozeljno bi bilo),pa udri!I sljiva mi utice na ispiraciju!Jebiga,proradi ti ono srpsko!
 
Vrh Dno