Vidrenjak

Staniša

Senior member
Učlanjen(a)
17.01.2021.
Poruke
131
Broj reagovanja
119
Lokacija
Kragujevac
Pozdrav svima,
Vidim da nema otvorena tema za Vidrenjak, levu pritoku Ibra, u koji se uliva kod Tutina. Znam da je nakon grada katastrofa zagađena, ali da li neko zna šta je sa rekom iznad grada? Pričao sam sa nekim lokalcima, rođaci mog druga, rekoše mi da nema ništa iznad, ali oni nisu ribolovci pa i ja ne uzimam to njihovo ozbiljno. Sve u svemu, za očekivati je da ima pastrmke i lipljana, kojih ima u tom delu Ibra. Ovo su slike u parku "Promuklice"

1.jpg2.jpg3.JPG
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.154
Lokacija
Čačak
Uvek ima bar nesto.... Odes i probas... Najlepse su takve pustolovine. Pa onda svaka riba zlata vredi. Jos ako provalis da je puno ribe.... Veselje
 

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
вреди посетити овакву реку, од града нагоре видим широка је око 5-7м и дуга 10 км настаје од две
подједнако снажне речице, ти си мушичар па ако нема пастрмке и липаца сигурно ће бити радозналих кленова и кркуша,уздај се у себе, иако имам подоста година не бих се двоумио да изађем на терен, напролеће наравно, и бистро станиша! ту је около јарут планина са марковим врхом за могуће планинарење, лепо би било да нешто више јаве месни мушичари ако их има,
видрењак је и значајна притока ибра.
 

Staniša

Senior member
Učlanjen(a)
17.01.2021.
Poruke
131
Broj reagovanja
119
Lokacija
Kragujevac
Ja obožavam da istražujem, i voleo bih svakako da obidjem Ibar iznad Gazivoda. Mislio samo neke smernice od potencijalnih lokalanih ribolovaca da dobijem. Ne trebaju mi mikrolokacije.
 
Vrh Dno