Vision Grand Daddy Fly Line

milankrezner

Senior member
Učlanjen(a)
14.12.2012.
Poruke
150
Broj reagovanja
0
Lokacija
Rijeka
Zanima me dali je netko koristio ovu špagu za lov štuke?
Planiram ju uzeti u klasi 8 prvenstveno za lov štuke na jezeru i bas mi treba špaga sa kracom glavom.
Jezero je inaće dosta duboko i išao bi na varijantu WF8-S2/4, znam da mi treba više vrsta špagi da pokrijem sve situacije ali za početak prvu gledam u ovoj kombinaciji.

Znaci bacanje velikih strimera za štuku, sa obale, čamca, plan je nabaviti float tube,  ali osim štuke ima i velikih pastrmki koje bi isto tako ganjao velikim strimerima.

Ako je netko koristio ovu špagu volio bi da malo prokomentira kako mu se pokazala ili možda savijet za neku drugu špagu.

Osim ove od Granf Daddy, gledao sam Airflo Streamer Max Sink Tip i Rio InTouch Big Nasty 4D Sink Tip F//I/S3/S5, jedino za airflo ne znam koliko brzo tone ali sam gledao kako Kelly Galloup baca bas velike strimere.

Kako mi je cilj lov štuke dali bi bile dobre ove dvije ili ipak da uzmem Grand Daddy, ili možda nešto na neciju preporuku  :D
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Ja sam koristio Big dady wf8 intermediu i bila je odlicna ali ove sa tonucim vrhom nisam jbg. Ako ima dubine gde pecas onda neces pogresiti, na plicim barama kontam da ti nece raditi posao...
 

milankrezner

Senior member
Učlanjen(a)
14.12.2012.
Poruke
150
Broj reagovanja
0
Lokacija
Rijeka
Ma i nema bas plitkih dijelova, dosta je duboko jezero pa cak odma od obale vec povinje naglo dubina.

Sa kojim stapom je bila uparena ta spaga?
Dal nosi sa stapom 8 dosta velike strimere?
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Sage launch 8, baca dosta dobro sve veliko...
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Neces puno pogresiti ako uzmes kanape sa kracom glavom, sve do 10m glava ima da ih rola samo tako...
 
Vrh Dno