VooDoo

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Ovo svako treba imati u kutiji sa musicama protiv ......  :yeswink: :yeswink: :hammer: :hammer: :hammer:

Prodajem sa uputstvom za upotrebu  :)
 

Prilozi

  • DSC04446.JPG
    DSC04446.JPG
    117,4 KB · Pregleda: 246

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
compshop je napisao(la):
Djole, ko te iznervirao  :D

Ma niko al se treba imati, protiv: onoga ko ti probucka mesto, pregazi vir, krivolovac, nesavesni cuvar, gundjatori - kibiceri........................ a ti lepo izvadis malo bocnes, slatko se nasmejes i nastavis dalje  :)

Idemo jos malo pa nestalo

Ida , zaboravih, igla ide u kompletu
 

Cori

Senior member
Učlanjen(a)
21.12.2006.
Poruke
244
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Bravo Đole, još da si napravio, dok čekamo da se otvori slika, da ide muzika voodoo childs od J.H. bilo bi ludilo. Nadam se da ćeš na ovu muhu uloviti svoj trofej. Da ona malo ne liči na "tvog" poslodavca? Malo mi je mršava. Mogao si je praviti u wulff ili humpy fazonu da liči na gore pomenutog. Šala mala.
Bistro!
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Butterfly je napisao(la):
Bravo Đole, još da si napravio, dok čekamo da se otvori slika, da ide muzika voodoo childs od J.H. bilo bi ludilo. Nadam se da ćeš na ovu muhu uloviti svoj trofej. Da ona malo ne liči na "tvog" poslodavca? Malo mi je mršava. Mogao si je praviti u wulff ili humpy fazonu da liči na gore pomenutog. Šala mala.
Bistro!

Pa ti mi sve poslovne tajne razotkri. CD sa pesmom pomenutog Jimia H. je takodje prilozen uz ovo.

[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/v7yPRYL_Oq0&hl=en&fs=1[/flash]
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Đole moraš da mi napraviš par ovakvih talismana za narednu sezonu,imam dosta kandidata za upotrebu ovakvih stvarčica.
 
Vrh Dno