Webmaster ispao p***

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Laki ispao si picka, editovao si svaki moj posta da izmenis pogrdne reci upucene doticnom, dok si bez problema ostavio njegove da ukrasavaju forum i smeju se Sumadincu! Sada ne moras da menjas, necu te ja upravljati sta ces i kako ces da radis, ostani sa svojim prijateljem i unapredjuj forum!!!
 

piroman

Senior member
Učlanjen(a)
15.11.2005.
Poruke
179
Broj reagovanja
0
Lucky, picketino smrdljiva, prvo si unistio ciklidi.org, onda razjebavas musicarenje.org, ni filmozder ti nije svet, a yahooooooo je skroz propao zbog tebe smradino nekontroslisana!!!!

Dokle ces ti da cenzurises sta mladi amaerikanci pisu svojim momcima u iraku? Dokle ces da branis da salju slike svojih obanezenih tela svojim bliznjima? Kakav je ovo nacin i sto se toliko proseravas PICKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.

Mislim da je jedino resenje, da napravis serijal tvoji striptiz fotki, da uvidimo kakvu tehniku razgolicavanja posedujes si da se eventualno smirujemo uz tvoje erotske fotografije, PICKO!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
hahahhahahhahaha koji si ti kralj! Ovo ima da stavim na naslovnu stranu! Jednom recju ODUSEVLJEN sam. Dobro dve su reci, ali od rondje ,a to je matora, ofucana i olinjana picka, nista bolje i nemoze da se ocekuje!!
Respect jos jednom o Piromane :))))))))))))))))))))))))
 
Vrh Dno