Women fly casting (lepota jedna)

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
uživač je napisao(la):
Kako čovek može da ne voli...                                                                                                              http://www.youtube.com/watch?v=aJDjf8_6SYs

'De ja da nadjem jednu ovakvu......Ili vise komada
Lep video zaista. Kad je uhvatila strunu ustima, ja sam se napalio  :D. Jos samo da je struna crna sa cipkom.....Joj
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Stvarno je :tbumb:. Milina je za gledati kako lepo barata stapom. Tehnika joj je na zavidnom nivou. Kraj mi je najdrazi :).
 

milantaa

Junior member
Učlanjen(a)
20.03.2008.
Poruke
50
Broj reagovanja
0
Lokacija
Kraljevo
Bar da ostali svet u necemu zaostaje za nama. Kako joj niko nije objasnio da se u vodu moze uci i bez kombinezona. Jos je oni tregeri stezu, nikako da se opusti i prepusti zamasima  :-X. Kod mene bi izbacivala bar jos 5 metara duze  :D. Pa mislim kako da se covek ne iznervira. Da je sneg pa i nekako da joj progledamo kroz prste..  :hammer:  :hammer:  :hammer:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Al su ružne ove koreanske ribe!

Auu kolkog je basa klepila :naughty:
http://cafe.daum.net/flyfishingcafe
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.097
Broj reagovanja
295
Lokacija
Svrljig
Došlo mi je sve da zaboravim i da se prepustim njenim edukativnim veštinama u koje ni malo ne sumnjam :drool: ;).                                                                                                                                                   Upravo kontaktirajte ovu gospođicu-gospođu, možda hoće da nam bude mis foruma, ako se članstvo slaže :hammer: :D :hammer:
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
asian_girls.jpg
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Joj sto volim ove bezobrazne fore sa masnicama.....Obozavam da ih razmrsujem. Admin, brisi ove zajebancije, skrecu mi misli sa teme (musicarenje) :drool:
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Nema razmršavanja, cepaj bato... :naughty:
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Jr je napisao(la):
Nema razmršavanja, cepaj bato... :naughty:
Sad' sam se setio. Kad muja Seksualno opsti sa Fatom. Pita muja nju sto mu nije rekla da je nevina. Fata odgovara - sto nerece da ces da me Tucas, da skinem carape :D
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Neznam jel i ovaj drugi snimak iskopaste al ja naveden na blud te nabavih double handed fly rod  :doh:

[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/AITS2w1gOPI&hl=en&fs=1[/flash]
 
Vrh Dno