Zahvala i sve najbolje clanovima www.musicarenje.org za 2007.

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Blizi se kraj ove 2006. godine, povodom blagdana i skorog ulaska u Novu 2007. se zelim zahvaliti svim clanovima ovoga sajta. Zahvaljujem se svima vama koji ste bilo kako ucestvovali na nasem forumu.
Zbog svih vasih tekstova, prenetih iskustava i misljenja u pisanom i slikovnom obliku iz ove 2006. godine ulazim u Novu kao mnogo bolji musicar. Zbog vaseg ulozenog truda da prenesete svoja iskustva i misljenja moj pristup musicarenju je dobio jednu posebnu kvalitetu koju se ne moze kupiti u ni jednoj knjizi ili od jednog koliko god kvalitetnog musicara instruktora. Od svih vas sam mnogo naucio, po pitanju pribora, vezanju muva, samog ribolova pa i :-D vise filozofskih pogleda
na temu musicarenje meni je bilo vrlo zanimljivo citati... ;-)

Dragi moji kolege,
Zelim vam srecnu Novu 2007. godinu prepunu dobrog ribolova na najlepsim vam vodama i najdrazim ribama! Neka vam se stapovi savijaju do korena, nek su strune napete sto cesce. Sve najbolje vam zeli vas kolega iz Slovenije!

Sebastian ;-)
 

Prilozi

  • FF Christmas tree.gif
    FF Christmas tree.gif
    115,4 KB · Pregleda: 110

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Hvala Sebastijane, srecni Bozicni i Novogodisnji praznici. Sve najlepse, zelim ti u novoj godini hiljade upecani lipljena, pastrmki, babuski....
 

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
Svaka ti cast sebastiane,hvala i sretni ti nastupajuci praznici -bistro
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Hvala Sebastiane,takodje sve najlepse..zategnute strune i krupne ribe na tvojim udicama...srecni praznici...
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Druze Sebastiane i svi clanovi sajta,
Prikljucujem se zeljama. Puno zdravlja, srece i naravno zategnutih stuna
Sve najbolje Lucky!
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
Hvala Seb, ziv bio... i sam si ostavio dobar trag na ovom forumu. SRECNI PRAZNICI
Srecni bili i veseli svi i debele vam ribe zelim (na udici :hammer: )u novoj 2007. i da punimo GALERIJU, a ne zamrzivace :lol:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Pozdravljam sve mušičare i sa sigurnošću tvrdim su svi koji su čitali ove stranice postali bolji mušičari i da će ostvariti bolje rezultate u ribolovu naredne godine. Želim svima lep provod za praznike, iako je za mene najveći praznik dan kada riba radi na mušicu, a to se obično dešava leti.
 

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
Svima zelim sretne praznike i bolju i uspesniju novu godinu! Druzeci se sa vama na forumu dosta toga sam novog naucio stekao nove prijatelje, nek samo tako i ostane...

P.S izgleda da je laki samo malo osedio i izgubio brdo zivaca, al generalno sve je bilo OK!
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Long casts, tight loops and MONSTER fishes on your lines zeli svima Vama Milance
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Uh bre kako ste poranili sa NG cestitkama!

Zelim vam svima puno zdravlja i srece i da pecate prave ribe na pravi nacin, sa pravim priborom :hammer: :hammer:
 
M

Mr.Zakula

Guest
Naravno,na prvom mestu zdravlje i sreca,da ste mi zivi i zdravi!!Posle ribolov i puno lepih klenova,pastrmki,lipljena,babushki u novoj 2007.Pozdrav od Mr.Zakule!
 

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
509
Broj reagovanja
150
Svim clanovima sajta zelim dobro zdravlje i mnogo uspeha (narocito ribolovnih) u Novoj 2007!!! Puno toplih pozdrava s druge strane bare od

oldsurehand-a
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
Kao samom sebi zelim i svima nama da se druzimo zezamo na svim vodama a putem neta i na svim meridijanima, bistro i veselo sve naj u 2007.
p.s. da u 2007 svi pecate bar nekoliko puta na bosanskim vodama :lol:
 
Vrh Dno