Zakula Polipropilen Emerger

  • Začetnik teme Mr.Zakula
  • Datum pokretanja
M

Mr.Zakula

Guest
Evo jedne moje kreacije,emerger uradjen od antrona,zice,jarebice i polipropilena...Rekli ste da ne moze da se pravi loop krilo polipropilenom tj. da polio ne moze da zameni CDC...Shta mislite o ovoj muvi??Ja tvrdim da je mnogo bolja od iste te muve,ali sa CDC-om.A???
 
M

Mr.Zakula

Guest
Zaboravio sam da napomenem da je u muvu ubachen i deer hair...Evo i josh jedne slike.
 

ivandrago

Senior member
Učlanjen(a)
18.10.2006.
Poruke
109
Broj reagovanja
0
Postoje musice koje love ribolovce i postoje musice koje love ribu.
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Ta muva koju je Zakula uradio od polipropilena ne moze da pridje plovnosti iste muve od cdc, to on zna nego je mnogo tvrdoglav.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Muva je lepa, ali po meni ima previse razlicitih materijala. Dovoljna su 2 najvise 3 - sigurno je lovnija ista ali sa CDC-om zbog isperaka koji stoje sa strane i lelujaju... u vodi. (I molim te da se ne ljutis na zamerke - svi su ovde nesto strasno sujetni kada im neko stavi primedbu!!!)
 
M

Mr.Zakula

Guest
Ja i dalje tvrdim da ova muva ne moze da bude manje lovna od iste sa CDC-om!A sa nekima bih mnogo voleo da se sretnem u ribolovu...
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Zakula.....ne citas sta pise!!! Nigde se nije govorilo o lovnosti nego o plovnosti, a tu ima razlike.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Opasan je mladi Žakula. Muve su mu sve bolje. Ova muva će "u rukama M. Vuka" bolje da se ponaša od bilo koje slične sa cdc-om. Možda treba znati čemu služi, probati je, pa onda komentarisati.
Ja samo mogu da potvrdim da izgleda kao dobra muva i da se vidi da vezač odlično poznaje materijale s kojima barata. Vidi se da zna vrhunsko znanje. Kako je samo pravilno rasporedio ovu gomilu materijala. Prosto ne mogu da poverujem svojim očima. Ne slažem se da je preterao sa brojem upotrebljenih materijala, baš zbog toga što ih je genijalno rasporedio na pravim mestima. Ovakvim talentima preporučujem da uopšte ne obraćaju pažnju na bilo kakve komentare i da dok prave muve u glavi imaju samo sliku prirodnog insekta, ribe koja ga krka i svoje omiljene reke, a da ih proveravaju samo na rekama, a ne u raspravama sa ribarima.
Ovaj momak star 17 godina će za kratko vreme da nas podučava. Očekujem mnogo od Žakule. Upoznao sam ga i radostan sam što među nama ima još jedan opsednuti mušičar i izrađivač mušica. Ideje su mu na nivou vrhunskih svetskih mušičara! Zapamtite šta vam kaže (piše) čika Mixy!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Mnogo ces da mu podignes ego. To nije dobro, jos je mlad pa mora postepeno! Zato ja kazem: buljasu mladi samo napred!
 
M

Mr.Zakula

Guest
Cuti,neko da pohvali ove moje muve,kada sam ih zakachio svi na shout box-u me iskritikovashe u vezi njih (naravno pozitivna kritika....)...Hvala Mix,hvala Laki!!Jebiga momci,shta drugo da vam kazem!!Pozz
 
Vrh Dno