ZNAK-LOGO musicarenje.org

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Meni nista, iskreno, ni osvrnuo se za njim ne bih!

Ali obzirom da je sajt privatan, vazno da se gazdi svidja i da mu predstavlja nesto.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Upotrebite malo mastu. Logo itekako simbolizuje musicarenje! Barem deo koji nas najvise interesuje, nevezano da li Vas uzbudjuju klenovi, lipljeni ili pastrmke!
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Ni ja ne kapiram! Peraja li su? Iskakanje? Molim pomoc.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Savijeni stapovi!!!!!!!!! Dva su jer lice na slovo M, a to je i pocetno slovo ovog divnog sajta!
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
hmm malo su pojaki blankovi??? mislim nije nesto karakteristicno dok pre bi rekao da je neka sci-fi firma?
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Logicno bi bilo da je cekrk na drugoj strani stapa, takva je krivina. A i boje cyan - magenta me ne asociraju na FF
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
eeeeeeeee sad vec malo kontam :-D postmodernistički ili sada pošto smo u 21. veku bolje reči apstraktno a tu se poštuje sve jer kao "ne postoji" dovršena celina, tj. dovršena je kada njen tvorac kaže da je dovršena isto kao i u postmodernom :p

ok, dva savijena štapa...prihvatljivo, ali mene nije baš impresioniralo :)iskreno rečeno.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Logo je licna karta sajta, znaci kad se vidi iz aviona da se zna o cemu je rec! Tome treba pristupiti krajnje ozbiljno ali ponavljam, poslednja je gazdina :hammer:
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Sigurno treba ceniti ulozeni trud u izradi logo-a koji arhitekt dao..ali boje su dosta nekonvencionalne za jedan FF forum (mozda bi zelena bilo bila dobra fly_cheers ..kao osnovna sa primesama bele ili slicno...)Mada iskreno mislim da treba da bude nesto u obliku cekrka sa rupicama gde ce u polu luku da pise musicarenje.org..nesto slicno je vec bilo objavljeno na sajtu..pa moze i taj logo da se ponovo angazuje i doradi,naravno napominjem uz prave boje koje podsticu vizualni efekat..i odma daju sliku o cemu se radi..
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ma bre bas ste vune, arhitekt je covek od struke i vrlo dobro zna sta je logo, kakve bre boje za logo, zamisli dokument neki koji sutra treba da nosi i logo pa sad da bude u nekim "prirodnim" bojama. Logo sto prostiji i ako moze dvobojan najvise ali da odrazava sustinu.
Jok najbolje je Mikijev zabavnik od logoa da se napravi, cuj boje...ccc :hammer:
 

architect

Junior member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
48
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis, Srbija
Hvala momci, samo da je diskusija konstruktivna. Ovo je samo skica, tako da je svaki komentar je dobrodosao.
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Niko nije spominjao "bojanku" od logo-a,ali mnogo lepsi utisak ostavlja,kada ima dve-tri boje..koje ako se dobro ukombinuju izgledaju sjajno..i na pravi nacin predstave forum...
 
Vrh Dno