STRIMERI ZA SMUĐA

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
imitacija bocnog plivanja bolesne ribice. ovo kod predatora izaziva napadacku reakciju pa kako to da neznas crni sipmpsone
 

drogi

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2008.
Poruke
716
Broj reagovanja
1
Lokacija
Zajecar-Vitkovac
zvezdan je napisao(la):
Ok,učinilo mi se da bi ovako zakrivljen vrat udice mogao da okrene strimer u vodi.

Ja tek kada sam vezao strimer pade mi to na pamet. Onda sam pravac na vodu i vidim da fukcioniše bez prevrtanja.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Pa stvarno nemam pojma da zdrava ribica kad ubrza postane bolesna, mislim Ogi je objasnio kad ubrzas povlacenje da se ona prevrne na bok. Ja stvarno nisam video bolesne ribice koje ubrzavaju i idu bocno pravolinijski :)
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
to je boki u prvoj fazi bolesti. kad je jos na mahove hvata a ima snage za poslednje trzaje. inace ispada kao da te zezam ali imao sam prilike vidjeti na vodi tako slicnu situaciju kada balin razbaca ribice udarcem repa. neke osamuti aneke samo izgube osjecaj za orjentaciju pa bude svega pa i pravolinijskog bjega na boku i sl.  Al posto covjek kaze da je isprobao i da se ne izvrce ovo vise ne spada ovamo pa da mu ne kvarimo dalje post.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Gogo pricamo o strimeru koji ne treba da se izvrce vac da ide kako ga mi vodimo. Ovo sa dodatkom koji izvrce strimer na stranu kad se on ubrza i nije bas pravilan rad strimera obzirom da je taj dodatak namenjen sasvim drugacijem radu. Nego igra se Ogi sa alternativnim materijalima pa i kad mu nesto ne uspe pokusava ovako da pravda. Sto, priznaces i nije svrha forumske diskusije.
 

schok

Senior member
Učlanjen(a)
19.12.2011.
Poruke
322
Broj reagovanja
0
ubrzanje strimera (brzo povlacenje) treba da imitira zdravu ribicu,a prevrtanje strimera na stranu treba da ima usporeno kretenje imitacije ,tj.imitaciju ranjene ribice.prosto,nije komplikovano. :smoke:
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Sve pet Boki, slazem se s tobom , nije mu uspio strimer , tj. uspio je ali za drugu namjenu  :D Svejedno je bitno da lovi . Odmah je bilo jasno da se za namjenu brzeg povlacenja strimer ne smije izvrtati i okretati u vodi tu si u pravu, al vidis da kaze kako mu se ne izvrce a onda je to opet druga prica. :whistle:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
schok je napisao(la):
ubrzanje strimera (brzo povlacenje) treba da imitira zdravu ribicu,a prevrtanje strimera na stranu treba da ima usporeno kretenje imitacije ,tj.imitaciju ranjene ribice.prosto,nije komplikovano. :smoke:

Pa bas tako sam i ja mislio ali ovaj strimer se ponasa drugacije :), makar po recima samog autora.
 

schok

Senior member
Učlanjen(a)
19.12.2011.
Poruke
322
Broj reagovanja
0
evo ovaj tip bas ciljano pravi strimer koji imitira ranjenu ribicu,vezuje ga tako da izgleda izvrnut na stranu ali nije.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6apK-h5T-gw[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aYIDtVh0aKc[/youtube]
 

schok

Senior member
Učlanjen(a)
19.12.2011.
Poruke
322
Broj reagovanja
0
ovde se to jos bolje vidi

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QKViOkvKblY[/youtube]
 

drogi

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2008.
Poruke
716
Broj reagovanja
1
Lokacija
Zajecar-Vitkovac
simpson H je napisao(la):
Pa stvarno nemam pojma da zdrava ribica kad ubrza postane bolesna, mislim Ogi je objasnio kad ubrzas povlacenje da se ona prevrne na bok. Ja stvarno nisam video bolesne ribice koje ubrzavaju i idu bocno pravolinijski :)

Strimer se ne izvrće bočno sve vreme pri brzom povlačenju strimera. Ja sam napisao kad se naglo povuče on se izvrće na bok. Dakle nagli cim i on se izvrne. Pri ravnomernom povlačenju ima sitnu vibraciju.
 
Vrh Dno