Bucov 2018

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Bravo majstorcino

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Da nije tebe I tema bi bila mrtva!!! Odlican moravski tarpun!!!
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Kao i uvek ....najveca aktivnost u teorijskim temama ... :D koji je najbolji komb. Koji dezen kosulje ide uz blank...
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.185
Lokacija
Čačak
Sale, par nas jedino sto kaci slike riba....

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Ja to razumem.ljudi ili ne pecaju ili pecaju samo na reviru pa im glupo da slikaju svi jednu istu ribu.
Moji beluni se samo jednom slikaju  :D
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Ja mislim da vise of pola ne peca vec palamudi,I'ma Nas nekolicina koji pecamo Ali ne kacimo slike(ja ove godine nisam I'mao STA ni da okacim jer najveci bass je bio 1kg) ,I naravno na kraju vas par sto pecate slikate I kacite..mada zaboravih I'ma I apstinenata koji ne palamude Ali nemaju ni vremena za pecanje... :hammer: :hammer:ala Sam izdefinisao zajebalo vek!!!
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
941
Broj reagovanja
99
Pa ima i onih kojima samopromocija nije primarni cilj, vec pecaju za sebe, cak ni ne slikaju ribe vec potpuno uzivaju u skladu sa prirodom i ulovom, pa cak ni ribu ne pipnu vec vrate iz meredova  :hammer:
Isti oni kojima se smucile forumske rasprave ciji je veci, a opet uzivaju u svim blagodetima koje i sparivanje kosulje sa bojom blanka donosi radost, jer to ide jedno iz drugo, biti kompletan znaci i voditi racuna o svemu, jer polovicni ce uvek biti prosecni i imati nekog tripa pokusati poniziti nekog zato sto ima drugacije misljenje ili druge interese iz samo njima znanog razloga uglavnom je to jedan najcesci u nas naroda sa ovih prostora
E zato je ovaj forum oronuo skroz, jer nema zdravorazumne rasprave zbog pojedinaca koji zaista misle da ce svojim komentarima izazvati neke negativne reakcije, a vidimo ni to vise ne pali
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Vrlo je zanimljivo to sto ne slikas ulov a retko promasis temu gde se palamudi... ? Forum je oronuo kada je brojno stanje pocelo da bude na strani teoreticara koji ne slikaju ni ribe ni muve. O musicarenju na ovom forumu sto se tice teorijskog dela je odavno sve napisano...sada bi trebalo da bude vise slika kako tu teoriju primenjujemo
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
941
Broj reagovanja
99
Sale, nazalost izgleda da nikad neces shvatiti poentu.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Ti si je znaci shvatio ?  Poenta je da se vise napisalo u maric rod bilding korneru za dva dana nego u temama o musicarenju riba za godinu.
Da nema mene i jos par kolega bio bi vam forum bez slika reke a da ne pricamo o ribama i muvama .
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Molio bi da se ne zakenjava vise ova tema . Ko ima nesto pametno da kaze neka napise .ko hoce neka cestita majstoriju .  Ko nece neka u tisini gleda lepe slike
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
A Evo I tebe...gde God treba da se pljuje nesto...kako ti ne dosadi samo,!!!
 
Vrh Dno