Djetinja

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.185
Lokacija
Čačak
TMc je napisao(la):
Razbi ih. Em pada kišica em je mesto idealno, ne može da omane kada znaš, svaka čast.
Moglo je jos.... ovo je mesto lagano 2h da pecas na njemu. Da sam isao redom verovatno bi duplo bar bilo... al uklopilo se se lepo kao sto kazes....

Japi, fala bratac [emoji2]

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

PredragUE

Senior member
Učlanjen(a)
09.12.2014.
Poruke
273
Broj reagovanja
36
"Lepih pastrmki".....to je malo skakljiv termin....zavisi sta je kome lepo..znam ljude kojima je i pastrmka od 15cm ''lepa''...desetak takvih i vecera.....a znam i drugih kojima je lepa bar od 30+.....

Na Djetinji sam naucio da musicarim...da vezujem muve..iz ruke pa na stegu....pamtim i dobre i lose dane....dobre i lose godine....ove zadnje su izmedju dobrih i losih godina.....da nije lipljana da se lovi  izlazak na Djetinju bi bio nesto kao zadnji izbor da se potrosi dan.....
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.185
Lokacija
Čačak
Stvar ukusa.... lipaca je bilo al.je slabo rado krupan. Pajke smo imali sasvim pristojne.... nekoliko preko 35, meni je to ok sasvim. A pri tome se i one od 25 bore ko blesave ....

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

nenad bumbar

Junior member
Učlanjen(a)
24.01.2013.
Poruke
84
Broj reagovanja
0
Lokacija
prokuplje
Sledeceg petka dolazim na tri dana,pa me interesuje gde sve da idem na djetinji posto sam prvi put na toj reci.uzvodno,nizvodno?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.185
Lokacija
Čačak
nenad bumbar je napisao(la):
Sledeceg petka dolazim na tri dana,pa me interesuje gde sve da idem na djetinji posto sam prvi put na toj reci.uzvodno,nizvodno?
Uzvodno od uzica svakako. Preporuka je oko tunela. Mislim da se crveni tunel zove mesto. I mislim da postoje table. Problem je ogranicenje saobracaja... to vec ne znam tacno kad je.... ako ces samo pajku da lovis idi od staparske banje izvodno...a ako bi i lipca onda najuzvodnija tacka je slap skakavci....

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
oholi je napisao(la):
Uzvodno od uzica svakako. Preporuka je oko tunela. Mislim da se crveni tunel zove mesto. I mislim da postoje table. Problem je ogranicenje saobracaja... to vec ne znam tacno kad je.... ako ces samo pajku da lovis idi od staparske banje izvodno...a ako bi i lipca onda najuzvodnija tacka je slap skakavci....

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk
Ograničenje saobraćaja: od 8-14h i od 15-20h. Udjes kolima u kanjon, pecas ceo dan pa uveče nazad. Po meni je najbolje da odes kolima do Staparske banje, parkiras pa lagano ili uzvodno ili nizvodno. Uzvodno se peca pretezno pastrmka, nizvodno pastrmka i lipac. Gde god da krenes biće ti lepo.
Ili kreni od nizvodnog dela pa pomeraj auto od mesta do mesta gde su prosirenja da možes stati, nikoni neće kenjati sto vozis u kanjonu u zabrani, zabrana je samo na ulazu u kanjon jer ima pokretna kapija. Bistro.
 

nenad bumbar

Junior member
Učlanjen(a)
24.01.2013.
Poruke
84
Broj reagovanja
0
Lokacija
prokuplje
Problem je sto ja dolazim busom i planiram od petka do nedelje da budem na vodi.kakva je situacija da koristim taksi da bi iso uzvodno ili nizvodno
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.185
Lokacija
Čačak
Pa taxijem do vode... pokusas da zakazes voznju za nazad... al u oeriodu kad je otvoren saobracaj... ako nista iskoristis prevoz onim vozicem ako ga nahvayas....onaj deciji

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.130
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Drug, mislim da si izabrao loš termin za Đetinju.
Sledeće nedelje na Đetinji održava se takmičenje, subota i nedelja a u petak će biti zabrana pecanja...
Najverovatnije će sektori biti nizvodno od Banje, tako da ti ostaje samo gornji mušičarski revir gde imaš samo pastrmku...
 

nenad bumbar

Junior member
Učlanjen(a)
24.01.2013.
Poruke
84
Broj reagovanja
0
Lokacija
prokuplje
Ma neka se odrzava i samit nato skupa ja dolazim u gornji ili donji deo samo da djetinju posetim.
 

nenad bumbar

Junior member
Učlanjen(a)
24.01.2013.
Poruke
84
Broj reagovanja
0
Lokacija
prokuplje
Pa da ga jebem zadnji vikend u godini se odrzava takmicenje,sta su radili od marta pa do sad
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.185
Lokacija
Čačak
nenad bumbar je napisao(la):
Pa da ga jebem zadnji vikend u godini se odrzava takmicenje,sta su radili od marta pa do sad
Sta si ti radio do sad [emoji23][emoji23][emoji23]
Salim se... jbga, tako ti zapalo. Al veruj da se neces pokajati sa tim gornjim delom.

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

nenad bumbar

Junior member
Učlanjen(a)
24.01.2013.
Poruke
84
Broj reagovanja
0
Lokacija
prokuplje
Ma znam da necu,vise mi je da dodjem i da upoznam teren.ako neki raspolozen musicar ima vreme neka se javi
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.185
Lokacija
Čačak
Jos malo pecanja sa djetinje.... ovaj put pastrmski deo...
https://youtu.be/R_Tg6S7enzc

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 
Vrh Dno