Gest dobre volje

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Svaka čast na gestu Zvezdane  :tbumb: ,mogu ja da maznem neki ? hi,hi,hi šalim se naravno...
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Djole10,bolje preko poruke,da ne opterećujemo sajt!
 

raka HARDY

Junior member
Učlanjen(a)
17.02.2010.
Poruke
67
Broj reagovanja
0
Pozdravljam gest dobre volje i pridružio bih se akciji, ukolio Vi dozvolite, na sledeći način :

Mušičarska sekcija - Mali Zvornik , za Novu godinu poklanja :

1 - Najmlađem članu Vašeg foruma , komplet od 30 veštačkih mušica
2 - Prvom registrovanom članu Vašeg foruma, u 2011-oj godini , komplet od 10 suvih + 10 nimfa mušica

Veštačke mušice su kreacije članova naše Sekcije.
Nadamo se u buduće saradnji na mnogo višem nivou sa svim Mušičarskim sekcijama i klubovima, prvenstveno iz Srbije, Bosne i Crne Gore !

BISTRO i veliki pozdrav svima sa reke Drine !

Zmolio bih Đoleta da mi se javi na PP oko slanja mušica.
 

raka HARDY

Junior member
Učlanjen(a)
17.02.2010.
Poruke
67
Broj reagovanja
0
Svi mi znamo kako nam je u početku bilo teško. Kao klinac, nisam imao nikoga da mi pokaže osnovnu tehniku , a naročito kako se prave muve. Smatram da trebamo pomoći svima. A FF je poslednjih desetak godina, procvetao kod nas.

Drago mi je što ste pokrenuli akciju i, sa zadovoljstvom ću pomoći svaku narednu !

:tbumb:
 

SnikS

Junior member
Učlanjen(a)
04.01.2010.
Poruke
38
Broj reagovanja
0
Tesko je kada nemas od koga da naucis ja sam sam poceo da musicarim i naravno jos se ucim jer nisam upoznao nekog ko bi mi objasnio neke nejasnoce a prve muve sam namotao i dalje motam na stegici licne izrade nije bas nesto ali bitno je da drzi udicu  :)

Ako ima nekog sa ovog foruma da je blizu Aleksinca i da je dobre volje da me bolje upozna sa FF rado cu prihvatiti.
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Mislim da ti je ovaj forum najbliži Aleksincu :) , tu ceš naći sve, baš sve za mušičarenje. Jes da je uživo malo bolje, ali ako pročitaš sve što je ovdje napisano biti ćeš možda i upućeniji u FF  nego neki ljudi koji godinama mašu. Nadalje svoja pitanja i nejasnoće možeš kad god hoćeš uputiti tu preko foruma, a odgovora će sigurno biti u obilju.
 

SnikS

Junior member
Učlanjen(a)
04.01.2010.
Poruke
38
Broj reagovanja
0
Da li neko dokazi u nedelju na Moravici u Bovanskoj klisuri i da je voljan da podeli svoje znanje u lovu pastrmke samnom?Neka me kontaktira na PM da razmenimo brojeve telefona.Unapred hvala
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.114
Broj reagovanja
942
Poklanjam knjigu o prepariranju ptica i riba poštarinu plaća sretni primalac  :)
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Najmladjem clanu foruma poklanjam 10 musica. Nek posalje pp.
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
A slika? Stipso verovatno ces da odvojis nekih 10 tarantula ili na ali-u kupis paket za 3$ pa da posaljes detetu... Daj sliku koje muve poklanjas da vidimo koliko si se otvorio... [emoji12]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Nista se ti ne brini ali bice bolje od tih vasih fazana :)
 
Vrh Dno