Nimfa

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.732
Broj reagovanja
1.051
Lokacija
Svilajnac
Deluje više nego pristojno ili bolje reći skoro pa odlično. Malo kraći da bude rep nikako duži od tela a može i manje i ovo drugo je ako bi tražili dlaku u jajetu ali ako diskutujemo bitno je da znaš i za to, prelaz od tungstena do toraksa mušice ti je izražen malo više ja bih tu ili dodao još malo dabinga na kraju pa završni čvor da ulegne unutra ili bih izdabirao prilikom vezivanja zavrsni čvor da se ne vidi ni konac ni taj prelaz. Sve u svemu muva je odlična na pravom si putu.
 

s_dario_

Junior member
Učlanjen(a)
10.01.2023.
Poruke
96
Broj reagovanja
67
Deluje više nego pristojno ili bolje reći skoro pa odlično. Malo kraći da bude rep nikako duži od tela a može i manje i ovo drugo je ako bi tražili dlaku u jajetu ali ako diskutujemo bitno je da znaš i za to, prelaz od tungstena do toraksa mušice ti je izražen malo više ja bih tu ili dodao još malo dabinga na kraju pa završni čvor da ulegne unutra ili bih izdabirao prilikom vezivanja zavrsni čvor da se ne vidi ni konac ni taj prelaz. Sve u svemu muva je odlična na pravom si putu.
Hvala vam na odgovoru ja sam do sada napravio 10 ovakvih imam 14 godina pa sam polako krenuo to da radim jer me jako zanimalo a i dopada mi se i jedno pitanje ja kada korisrim bombinu kada sam gledao na yt ljudi samo motaju a konac sam ide dok ja moram da rukom odmotam malo konac i onda namotavam na udicu ako me kontate sta ocu reci zelio bi da znam je li to tako treba ili da kupim kvalitetniju bombinu
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.732
Broj reagovanja
1.051
Lokacija
Svilajnac
Verovatno je previše stegnuta deo koji drži kalem pa se ne odmotava. Ako je fizički drugačija i ne dozvoljava okretanje kalema onda je bolje ostavi na stranu i kupi drugu.
 

s_dario_

Junior member
Učlanjen(a)
10.01.2023.
Poruke
96
Broj reagovanja
67
Verovatno je previše stegnuta deo koji drži kalem pa se ne odmotava. Ako je fizički drugačija i ne dozvoljava okretanje kalema onda je bolje ostavi na stranu i kupi dru

Verovatno je previše stegnuta deo koji drži kalem pa se ne odmotava. Ako je fizički drugačija i ne dozvoljava okretanje kalema onda je bolje ostavi na stranu i kupi drugu.
Da dosta je stegnuta moze li se to nekako popraviti malo cu koristit ovako pa vu rukom odmotavati kasnije cu kupiti drugu
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.185
Lokacija
Čačak
Bobina ima verovatno metalne noge? Samo malo rasiri zicu rukama... Al pazljivo.
 

s_dario_

Junior member
Učlanjen(a)
10.01.2023.
Poruke
96
Broj reagovanja
67
Evo slika bombine kako da prisirim uzeo sam je i rasirio malo ali opet isto
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.732
Broj reagovanja
1.051
Lokacija
Svilajnac
Slobodno to raširi koliko ti odgovara da je zategnuto
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.732
Broj reagovanja
1.051
Lokacija
Svilajnac
Daj nekome starijem da ti to razvuce da ti ne pukne var kad siris i u buducnosti planiraj bolju sa keramickim vrhom da ti ne bi sekla konac.
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.732
Broj reagovanja
1.051
Lokacija
Svilajnac
Nema na čemu, uživaj u ovom lepom hobiju i bistro na vodi 🙂
 
Vrh Dno