Predlozi u vezi foruma

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Mislim da bi trebalo otvoriti temu Predlozi u vezi foruma ili nešto slično tome ,gde bi korisnici foruma mogli da pišu predloge u cilju napredovanja foruma ..

Kada bi postojala takva tema ja bi u njoj predložio da se otvore podforumske teme tipa Galerija ulova Bucov 2010 u forumskom podnaslovu Bucov , Galerija ulova Štuka 2010 u forumskom podnaslovu Štuka ,Galerija ulova Pastrmka 2010 ..itd koje bi naravno bile sticky tj lepljive .Mislim da bi ovo bilo veoma pregledno za nekog ko želi recimo da prelista sve ulove bucova,štuke,pastrmke,lipljana za neku godinu i da svaku vrstu ribe ima na jadnom mestu..
Eto to je moj predlog tj moja dva predloga  :)
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Done and done. Odlična ideja Šone. Samo što bi je ja malo modifikovao.

Skoro sam baš gledao i iskreno ovoj postojećoj galeriji ne nalazim smisao baš. Čak i nije u nikakvoj funkciji. Svaki član danas može da ima svoj account na bilo kom photo sharing sajtu kao PhotoBucket, ImageShack, Flickr, etc.

Šonetova ideja ima mnogo smisla i mogli bi za te teme strogo da odredimo pravila. Voleo bih da čujem i šta drugi članovi misle...
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Da Lazzo hvala ,naravno tu sam mislio i da se sem fotografije samog ulova nadje i : kako ,šta ,gde ,pričica neka ,ali dobro de ,to već ide i samo od sebe  ..
Neznam čisto mi je ovo palo na pamet ,jer mi je nekako tema danas sam mušičario sve u jednom ,možda bi ovako bilo preglednije ,lepše ,jednostavnije ..

 

Prle

Senior member
Učlanjen(a)
30.01.2010.
Poruke
266
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis, Srbija
Podrzavam ideju apsolutno.

Zasto bi se sve i svasta trpalo u danas sam musicario kada se moze lepo sve razvrstati, pa pocetnik da moze lepo da nadje ono sto ga interesuje.

Mozda ne bi bilo lose i rubriku Danas sam vezivao, takodje, da se razdeli po tipovima musica koje su vezivane, a ne sve an jednom mestu ko sopska salata, a rubrike tipa majska musica imaju 4-5 strana, umesto 20-30-50 gde bi bile majske musice an jednom mestu, itd itd
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Koju sledeću? Ne razumem?

Nije ukinuta samo je zaključana i biće podeljena na više tema kako bi bilo preglednije.
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.873
Broj reagovanja
184
Lokacija
Kragujevac
Moje misljenje je da je bilo bolje da se svako musicarenje na koje idemo belezi na temama koje nose naziv reke na kojoj smo lovili, mislim da je reka veci subjekat od ribe koja je u njoj pa tako i treba da se beleze svi izlasci
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Ma za tepanje ste vi svi. :) Kad pricamo o tome sta treba da se uradi - niko nista ne postuje, a kad se vec uradi - tu ste da kritikujete. No nema veze... siguran sam da cemo da nadjemo resenje da svi budu zadovoljni i to vrlo brzo. Moze da se napravi neki custom feed koji bi se nastavljao u temu "Danas sam musicario" i hronoloski redjao postove iz svih " $fish 2010" tema.

Imamo skilled programera Jr-a i siguran sam da ce uspeti da izvede nesto. :)
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
lazza je napisao(la):
Nije ukinuta samo je zaključana i biće podeljena na više tema kako bi bilo preglednije.

Uvedite Vi nove teme, uvođene su i ranije...
A ovaj dnevnik koji je ubedljivo najčitaniji lepo ostavite otključan nama što ga volimo i koristimo. A ima nas... očigledno puno, pogledajte statistiku foruma...
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
lazza je napisao(la):
Ma za tepanje ste vi svi. :) Kad pricamo o tome sta treba da se uradi - niko nista ne postuje, a kad se vec uradi - tu ste da kritikujete.
Vidim ja da će ti da se sapleteš na neki ćoteci u mrak. :D
Ako pogledaš temu "Dobronamerna kritika sajta" poodavno se predlaže ovakva reorganizacija teme "Danas sam mušičario".
Predlog je (mislim Đoletov) bio da se to rasporedi na podteme "Tereni" - a ne na vrste riba.
I ja mislim da bi to bilo bolje.
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Ok. Tema "Danas sam musicario" se otkljucava i opet je live dok ne odlucimo sta cemo. Voleo bih jos neki clanovi da se umesaju u diskusiju i kazu sta bi voleli, sta im treba i sta je ispravno da se uradi.  :bye:
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Bez sve zajebancije, dosta ljudi je učestvovalo u temi "Dobronamerna kritika sajta" mada nije bila kritika nego predlog, i dosta ljudi je dalo svoje mišljenje.
Pogledajte ako vam nije neka muka.
Možda bi trebalo ostaviti i deo pod "Ostalo" - kako reče Milanče de bi samo udarali "recke" da smo upecali, a nisu bitni ni važni ulovi.
 
Vrh Dno