Strimeri

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
514
Broj reagovanja
179
Strimeri su odlican izbor za ranu sezonu. Evo nekoliko musica koje spremam za otvaranje sezone:

1. Soft Hackle Streamer-ova musica bostonskog vezaca Dzek Gartsajda je super strimer. Za vezivanje su vam potrebna dva pera (jedno marabu i jedno sa boka divljeg patka), te par niti flasabua. Prilicno minimalna muva. Odlican je za lov pastrmke, a ja sam ga sa puno uspeha koristio za lov na moru, kao generalnu imitaciju riblje mladji.
2. Wooly Bugger-svetski favorit br.1. Ovo je moja malo izmenjena verzija, nesto izmedju velike nimfe i strimera. Narocito volim braon i crnu boju.
3. Conehead Synthetic Bugger-bugger sa telom od sintetike i crvenim konusnim otezanjem. Bomba za duboke virove.
4. Polarfibre Minnow-sineticka imitacija u boji male pastrmke.
 

seabass98

Newbie
Učlanjen(a)
08.02.2006.
Poruke
19
Broj reagovanja
0
Soft Hackle je zaista provjereno lovan strimer za plavu ribu.Od boja šartez-žuta u zoru pun pogodak.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Fantasticni strimeri! Nemam iskustva u lovu sa tim muvama, ali me poprilicno pali, tako da sam morao da optvorim novu temo o wooly-ju!
 

Harr

Newbie
Učlanjen(a)
09.01.2006.
Poruke
13
Broj reagovanja
0
Strimeri su bili i ostali nezamjenjvljivi na pocetku i zavrsetku sezone. Znaci u hladnija vremena. Ja mislim da svaki musicar koji je probao lov sa strimerima ima i svoje favorite. Moja dva favorita i streameri koji me jos nisu izdali su moja kreacija: 1 aprilstreamer u vise boja i 2. Morska koka
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Uskoro pocinje i moja sezona strimera. Ako da Bog, vec za par dana lovicu prve stuke na strimere. Dakle, moracu da pocnem i da pravim svoje mamce, pa obecavam uskoro slike istih.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Uskoro pocinje i moja sezona strimera. Ako da Bog, vec za par dana lovicu prve stuke na strimere. Dakle, moracu da pocnem i da pravim svoje mamce, pa obecavam uskoro slike istih.
 
Vrh Dno