Tamiš

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Ovde kod mene u centru grada velikih nema, nije im zanimljivo. Gore iznad železničkog mesta pa uzvodno češći su krupni, a brana je meka za mamlaze - tamo stalno hodočaste ;)
Nije ih doduše baš lako za...ati.
P.S. I danas sam položio 6(šest) Na temperaturi od 0 stepeni, i limenom brodiću koji se ledio ispod mojih nogu...
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Šone je napisao(la):
prava zver    :tbumb:

lep gest što je vraćen , mala zamerka je jedino što je krvav pa sumnjam da će da preživi ..

Nije progutao, zakačen je za debelo meso plitko u ustima, kaže Ivica da je tu krvario kao lud - škrge neoštećene i otplivao kao lud ;)
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Ništa mi drugo ne preostaje ,moraću i ja da kupim isti štap  :hammer: ako mislim da uhvatim ovakvu aždaju .Znate nekog u Beogradu ko ih ima na prodaju ? Kupujem odmah 2 komada  :D
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
znam ja gde ima da se kupi imas poruku necu da reklamiram ovde drugara....
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
simpson H je napisao(la):
Gogo jesi primetio stap? :)

Eeee Sims. tek sada, iskreno oči mi se zalepile za ribu nisam gledao štap, pa to moj štap jeb...  ;)  jel ista klasa ili šta slabiji ? Ma to je strava od štapa a nije toliko ni "batinast" znao sam njim i po 250-300 puta zabaciti u noći ljetos dok sam vijao soma.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
osmica ? tamiš ,brana ,vreme tj meseci kada treba mušičariti bucka ..
Pa to moja škola bre  :) Drago mi je da su moji članci u časopisu MUŠIČAR urodili plodom  :tbumb:
 

Prilozi

  • 3.jpg
    3.jpg
    60,3 KB · Pregleda: 197
  • 2.jpg
    2.jpg
    58,3 KB · Pregleda: 207
  • 1.jpg
    1.jpg
    32 KB · Pregleda: 211

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
spremam se da pohodim Tamiš čim malo predje temperatura u + taman da mi ne ledi sprovodnike
 

Prilozi

  • led.jpg
    led.jpg
    20,6 KB · Pregleda: 191

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Gogo je napisao(la):
Eeee Sims. tek sada, iskreno oči mi se zalepile za ribu nisam gledao štap, pa to moj štap jeb...  ;)  jel ista klasa ili šta slabiji ? Ma to je strava od štapa a nije toliko ni "batinast" znao sam njim i po 250-300 puta zabaciti u noći ljetos dok sam vijao soma.

Ja sam danas probao stap o kome pisete,naravno nije moj vec drugara Ivice i mogu da kazem da je ZMAJ od stapa,dokaz da je uskladjeno sve kako treba i moj izbacaj kanapa nekih 25m kao iz sale a nisam neki bacac.....kako bilo ali za sledecu sezonu jedan ovakav stap je u moje ruke.......
 
Vrh Dno