Toplica

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Ma naravno da se tek upoznajemo. Pa nisi valjda mislio da cemo odmah da se pogodimo u talasnu duzinu? Sto se tice tri kila - pa racunam da ako vec predjes toliki put, osim lepe prirode ( na koju se SVI ODMAH POZIVAMO) valjda je red i da nesto ulovis.... Tri kila je sest klena od po pola kile... ili deset pastrmkica od po 300 grama... Ili tri mrene od po kilo.... Kad pogledas - i nije to nesto mnogo, a?

Nisi TI napisao da je poribljeni deo Toplice proglasen za revir, to su napisali oni koji su bili zaduzeni za poribljavanje. Oni koju su bili u obavezi i da obezbede i cuvarsku sluzbu i kontrolu razvoja poribljenog jata i jedinki. E, njih bi ja za usi, pa na prvu banderu.
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
"Pa ne bi je bas nesto ukrasio, tu banderu...."

Ma samo da se prosuse neki dan..... ne duze!
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Smrdi reka kao i riba u njoj narocito posle trovanja.
Stiji da ima krupne komade ali jebem ti musicarenje kad moram zastitnu masku da nosim dok musicarim :-X :-X :-X
 

dare

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
185
Broj reagovanja
0
Lokacija
Prokuplje
Toplica se dovela u red,klen kidise na sve strane
Kao zapeta puska se spremam kad malo zadje sunce da idem da ih lomim..
Inace vodostaj je mali tako da se u brzacima i sa mostova mogu videti glavonje i do 1kg..
DODJITE..
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Preduhitrio si me Dare..
Ocekuj me negde u svitaj zore na Toplici da ih malo IZBAMBUSAMO
POZDRAV
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Htedoh da te pitam jesi li posecivao gornje delove toplice iznad korsumlije,kazu da je prava DIVLJINA i da se sem klena moze da naleti i po koja pegavica..
Ali opis koji sam slusao kako izgleda i koliko je cista,urasla, toliko mi je podgrejao mastu da cu da odlepim :drool: :drool: :drool: :drool:
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
dare je napisao(la):
Toplica se dovela u red,klen kidise na sve strane
Kao zapeta puska se spremam kad malo zadje sunce da idem da ih lomim..
Inace vodostaj je mali tako da se u brzacima i sa mostova mogu videti glavonje i do 1kg..
DODJITE..

Sta mi to radis dare. Ako sledeci vikend idem za Blace, javljam ti se da se upoznamo na vodi. Salji br. tel. na PM.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Čudo od reke. Prljava, zagađena, smrdi, pored obale ogromne deponije... ali dobra za mušičarenje klena.
 

Prilozi

  • Toplica Today.jpg
    Toplica Today.jpg
    66,4 KB · Pregleda: 487

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ovo je snimljeno 20 km od centra Niša. Mesta su fenomenalna za mušičarenje iako je reka potpuno nezaštićena od divljih deponija, zagađenja, ribokradica... Ako vam ne smetaju mrtve koze, prasad i mačke, kao ni usrani pampers, kiseo kupus od prošle godine i turšija, i sve to u vodi, provešćete se odlično.
Evo, ja sam navikao, pa se lepše osećam na Toplici nego da sam u Montani. Topla voda prepuna bakterija i parazita me uzbuđuje. Taj večiti rat između ribolovčeve kože i teške zaraze koja preti iz jedne od najzagađenijih reka, predstavlja posebnu atrakciju za ljubitelje opasnosti i rizika. :lol: :hammer: :hammer:

main.php
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.146
Broj reagovanja
1.240
Lokacija
Čačak
pa sto ne pecas na izlivu niske kanalizacije, tamo ce ti biti uzbudljivije, a mozda zbog zagadjenja upecas i neku jos neotkrivenu vrstu,

daj mix ko jos uziva da peca po kojekakvom sranju
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ova reka je sada u punoj lepoti. Odličan vodostaj i bistra voda. Klenovi se jasno vide u vodi.

main.php
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Ja ih mnogo tesko zapazam. Ove godine ima toliko travuljine u vodi da mi je veoma tesko da uocim klena (osim ako nije na povrsini). Toplica mi je vec pruzila vrhunsko zadovoljstvo ove godine, sad imam merak na Moravu, samo jos malo da se izbistri ...
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
cerebrum je napisao(la):
Ja ih mnogo tesko zapazam. Ove godine ima toliko travuljine u vodi da mi je veoma tesko da uocim klena (osim ako nije na povrsini). Toplica mi je vec pruzila vrhunsko zadovoljstvo ove godine, sad imam merak na Moravu, samo jos malo da se izbistri ...

Ti verovatno odes posle posla kad i sunce sidje nize pa je kad udjes na mesto skoro je nemoguce da se vide. Ako odes ranije stani na neku visu obalu i obrati paznju i sigurno ces videti Toplicke glavonje.
Ovo za Moravu se i ja nadam al me nesto ne greje sunce da ce da se izbistri do zeljene providnosti u skorije vreme.
 
Vrh Dno