U CackuGdje se nalaziš?
Uh, daleko smo,ja sam u BanjaluciU Cacku
Sone nema veze, ako bi ga poslao platio bih postarinu jer mi se jako svidja stapUh, daleko smo,ja sam u Banjaluci
Neznam kako da ga posljem iz BIH u SrbijuSone nema veze, ako bi ga poslao platio bih postarinu jer mi se jako svidja stap
Vazi, hvala ti puno. Voleo bih da vidim jos neku sliku stapa pre kupovine ako je mogucepogledaću sa kolegom koji radi na autobuskoj stanici u Banjaluci,ima li kakav autobus za Čačak
14. Aprila idem biciklom za Sloveniju, ako mozes stici do tada ja bih ti bio vecno zahvalanJbg prosli vikend imadoh trojicu na Ribniku, mogli su to da preuzmu i doteraju..
Ja cu posle Uskrsa na Sanicu, ako nije kasno, tu sam, gratis ruke![]()
Poslacu ti slike na Viber.Vazi, hvala ti puno. Voleo bih da vidim jos neku sliku stapa pre kupovine ako je moguce
Znam, evo broj +381643274240Poslacu ti slike na Viber.
Stap je nov,za te pare nema teorije da ga nađes