Ispod je cdc preko elk no to je to. Videću u toku sezone koliko će balavljenje cdc-a od strane ribe da bude manje izraženo ovde.Је л' су крила од јеленске длаке?
Ispod je cdc preko elk no to je to. Videću u toku sezone koliko će balavljenje cdc-a od strane ribe da bude manje izraženo ovde.Је л' су крила од јеленске длаке?
U slicnu sam polagao velike nade zadnje dvije godine, al nisam se bas nalovio s njom... na kraju sam odcapario krake...
