oldsurehand
Full member
- Učlanjen(a)
- 10.01.2006.
- Poruke
- 697
- Broj reagovanja
- 959
Bas lepe muvice ali se bojim da je ova tvoja midge Gamakatsu R13 udica jako slicna Gamakatsu R10 retainer. Imam ih gomilu, i koristio ih dok jedna stvar nije pocela da mi se ponavlja: vise lepih riba sam izgubio koristeci ih. Mislim da kombinacija barbless/krivina/duzina vrha nije pouzdana. Ako sada vezem na njih, to su muve za slikanje, ali ne za pecanje. Oblik im je veoma atraktivan.
Ovo je moje iskustvo...Mozda ove manji "midge" dizajn bolje funkcionise. I dobro je sto je deblja zica. Moje su velicine 12/14/16 i neke su se ispravljale taman da veca riba spadne sa njih.
Ovo je moje iskustvo...Mozda ove manji "midge" dizajn bolje funkcionise. I dobro je sto je deblja zica. Moje su velicine 12/14/16 i neke su se ispravljale taman da veca riba spadne sa njih.







