1.ekipa (Toponicka reka) 2.ekipa (Nisava)-Niska Banja

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Dana 23 februara posle nekoliko toplih(pretoplih) dana krenuo je klen na nekim mestima da bucka.
Po pisanju ne veci od 300 gr. ali i to je bio dovoljno jak i uverljiv dokaz da se otisnemo na mesta gore navedena i vidimo desavanja na vodi i oprobamo svoje muhe koje smo motali citave zime...
Izvestaji sa ovih reka slede nakon zavrsetka dana i sumiranja rezultata..
Vidimo se sutra i  BISTRO I JEDNIM I DRUGIM.. :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Kao i sto smo ocekivali,imali smo blagi osecaj da mi koji smo se uputili na Nisavu sa namerom da izvidimo situaciju,naisli smo na itekako veliki vodostaj reke.
Mada je bila bistra ali je na zaprepascenje i dalje bila u strahovitom nadolazenju..... :'( :'( :'(
Nismo se obeshrabrili nego kao po starom dobrom obicaju krenuli put Tople Vode da vidimo sta se tamo desava?
Ogromna voda nas je zadesila i tamo i nikada vise ribara,valjda ovo lepo vreme,em subota pa ajmo svi djuture..
Lagano smo prisli mestu koje je licilo na nesto i krenuli da mesemo...
Misha palmerom, Fox kocijasem i nismo dugo cekali na rezultat..
Bilo je par klenova izdvojili smo i slikali tako da da sve u svemu lepa setnja po lepom vremenu
Idu slike..........
 

dare

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
185
Broj reagovanja
0
Lokacija
Prokuplje
U svakom slucaju nije izostalo druzenje koliko mogu da primetim ovu ekipu koja je isla  do Nisave pa usput obisla par mesta???!
A gde je ekipa sa Toponicke reke :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Mi nismo slikali klenove, ali smo se dobro zabavljali.
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
ja sam sliknuo par komada al me sramota da ih metnem ovde jer su  :wacko: .    Cirka 12,4 cm
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Vazno je da su krenula prva desavanja na vodi i da se nesto lovi a trofeji ,OPUSTENO KUMASINE bice ih na pretek????? :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 
Vrh Dno