1. mart 2008

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Prelepe slike Djomla nema sta :tbumb:. Steta sto nije bilo ulova.
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Blue FOX je napisao(la):
Nimoj tako Gringo --Mix ima viziju i sledi je samo tako moze istrajati  :-X :-X :-X :-X :-X
I ja sam imao viziju za prvi mart, a ona je bila upecati prvi pastrmku na Nišavi nakon 18 godina pecanja na toj reci. I uspeo sam! Nažalost, mušičarenje po orkanskom vetru se nije uklapalo u moju vizuju, pa je makedonska pastrmka od 38 cm do korena repa došla na...  :blush: Neću o tome ovde, lepo piše mušičarenje.org...
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Goci gde si je uhvatio ako nije tajna ::)? A ako jeste pusti mi na pm  :D. Sta ja lupam pa mi smo jedna licnost, znam gde sam je uhvatio :doh:.
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Nije tajna tebra - negde između uliva Jerme i Pirota.  ;)
 

Dzoni

Junior member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
45
Broj reagovanja
7
Lokacija
Pozarevac
OPRAVDAN IZOSTANAK 1.03.2008 SMO NADOKNADILI 2.03.2008 EVO IZVESTAJA SA REKE MLAVE STIGLI SMO SABAILE U 6,30h VEC TADA RAZOCARANI NJENOM BOJOM JER JE BILA MUTNA KAO ORANJE PADALA JE KISA SVE DO 10,30 h STO SMO MI POSMATRALI IZ MOTELA NA IZVORU MLAVE
 

Dzoni

Junior member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
45
Broj reagovanja
7
Lokacija
Pozarevac
NASTAVAK PRICE JE DA SMO SE MUVALI PO OKOLNIM RECICAMA TRAZECI NEKU BISTRU STO SE I DESILO I KAO REZULTAT DALO PAR KALIFA A ZATIM PUT KREPOLJINA I REKE KRUPAJE KOJA JE UDALJENA NEKIH 15-20 KM KOJA NAS JE OBRADOVALA LEPIM VODOSTAJEM A I BISTRINOM POSTO SMO STIGLI OKO 13,00 TU JE VEC BILO  RIBOLOVACA IZ DESPOTOVCA I JAGODINE KAO I IZ PETROVCA SRELI SMO RIBOCUVARA KOJI NAS JE OBRADOVAO IZVESTAJEM DA SVI LOVE RIBU OD 15-30 CM UGLAVNOM SITNIJE ALI U DESETICAMO NAPOMENA SVI BACAJU VARALICE SEM NAS MI SMO SE UPISALI SA PO NEKOLIKO SITNIJIH KOMDA POTOCNE PASTRMKE KAKO NA SUVU TAKO I NA NIMFU TOLIKO ZA SADA
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Zbog opravdanih razloga isostao sam tog 1.Marta i otvaranja sezone lova na Pastrmku,priznajem palo mi je tesko samo zbog druzenja jer uhvatiti pastrmku u nekom reviru i nije neka umetnost.
Pravi izazov je Nisava,gde se treba pomuciti ali da ne bezim sa teme,negde odo 10h Mix je upalio svoju makinu i uputismo se ka Moravici.
Nije nas grejalo sunce jer na recice i potoke na koje smo nailazili bili su itekako mutni da je malo falilo da sa vratimo ali ajde u ribara celicna je volja.
11h stigli smo raspakivanje i razgledanje Moravice s'mosta koja je imala boju i lagano je opadala ali i bistrila se.
Krenuli smo nimfama i za par  minuta Mix je brojao 3 kom. a jos nisam ni usao na mesto..
A nakon toga krenulo je ODVALJIVANJE od ULOVA,17,kom sa moje strane i preko 30-tak sa Mixove  :respect: :respect:
Evo i par slicica ...........
 

Drina

Senior member
Učlanjen(a)
20.12.2006.
Poruke
147
Broj reagovanja
0
Evo sam onako brzinski slikao i prijatelja dok zamara pastrmku
 
Vrh Dno