Adams

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Jedna od klasika
udica: 10-20
konac: siv
krila: vrh grizli pera iz skalpa
rep: ispeci iz grizli i bran pera
telo: sivi antron
noge: grizli i bran pera petla, namotana zajedno
 

Prilozi

  • adams.jpeg
    adams.jpeg
    23,8 KB · Pregleda: 205

Santa

Junior member
Učlanjen(a)
15.11.2005.
Poruke
30
Broj reagovanja
0
Pozz,
Stvarno dobra klasika, narocito za pastrmku. Ja umesto antrona cupkam razne materijale iz cebeta, starih igracaka, itd. Ne plivaju tako dobro, kao od antrona, ali ipak sluze svrsi!
 

rasho

Senior member
Učlanjen(a)
29.11.2005.
Poruke
114
Broj reagovanja
1
Lokacija
Novi Sad
imam antrona raznih nijansi ali za tijelo koristim dabing od zecije dlake, prirodni sivi bez ikakvog farbanja... antron zbog svog trouglastog poprecnog presjeka daje svjetlucav efekat (efekat bljeska) ali nisam cuo da pospjesuje plovnost musica cak sta vise korsti se u ogromnom broju podvodnih musica, crva, nifi, a narocito gamarusa
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Takodje postoji i zenski adams i parashute verzija. Ja licno sam veliki ljubitelj antrona upravo iz razloga sto ima neprevazidjen sjaj, ali o ovome mozemo novu temu da otvorimo!
 

Santa

Junior member
Učlanjen(a)
15.11.2005.
Poruke
30
Broj reagovanja
0
Ja ipak mislim da antron bolje pliva od ovih cuperaka...A sto se tice sjaja, antron je neprevazidjen.
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
upravo zbog svojih dobro plivajucih osobina je i pocelo njegovo koriscenje kao materijala za suve muve pa tek onda za podvodne ISPOD KOJIH JE PODLOGA OD NAMOTANE OLOVNE ZICE. Dobro izdabiran antron je skup sintetickih niti koji dugo cuva u sebi namazanu mast kojom se plovnost jos vise povecava
 
Vrh Dno