Adams

gigino1

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2015.
Poruke
165
Broj reagovanja
0
Lokacija
Bor
Bas tako. Evo ja se od skora kunem u fazana!  :hammer: :hammer:
 
A

Aleksandar993

Guest
gigino1 je napisao(la):
Bas tako. Evo ja se od skora kunem u fazana!  :hammer: :hammer:
Svi se kunemo u fazana hahaha :D :D :D postace ugrozena zivotinja

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.141
Broj reagovanja
112
Lokacija
Kruševac
....
 

Prilozi

  • Adams.jpg
    Adams.jpg
    120,8 KB · Pregleda: 204
  • Adams Army.jpg
    Adams Army.jpg
    120,8 KB · Pregleda: 180

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
nisi bas najsrecnije namotao telo  :( ostalo je ok  :tbumb:
kada sam pocinjao da musicarim pastrmku najvise sam koristio ovu muvu  :) super sam pecao na nju iako sam bio bez ikakvog iskustva u salmonidnom pecanju. ostala mi je u lepom pamcenju
 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
Adems :) udica 12 i 18 br [
jl1mip.jpg
][/
1264s1v.jpg
]
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Ivke je objasnio. Svaka cast druze. Jos kad bi onaj kotlic napravio :) :drool: :drool:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
E pa nije objasnio, gde su braon pera u repu :hammer:? I moja zamerka je na losiji izbot pera za krila, mora da bude sire pero.
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
Lepo sto postoji tema za ovu po meni najlepsu suvu musicu. Nekada je nisam skidao s'tipeta ceele sezone i lovio klena i pastrmku na nju.

Pokojni A. Urban je jednom izjavio da ga je sramota sto je izbacio krilca sa originalne verzije. To mnogi cine jer ih mrzi da vezuju krila.

Zasto ,ne znam jer  licni bas uzivam u tom delu izrade na ovoj musici. Mozda sam FT mazohista  :-\.

Kombinovanje braon-grizli je obavezno da bi bio Adams .
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
maric je napisao(la):
Ivke je objasnio. Svaka cast druze. Jos kad bi onaj kotlic napravio :) :drool: :drool:
Osim loseg tela. Nogice su preduge. Bar je to moja zamerka

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
Mafke Fly je napisao(la):
Lepo sto postoji tema za ovu po meni najlepsu suvu musicu. Nekada je nisam skidao s'tipeta ceele sezone i lovio klena i pastrmku na nju.

Pokojni A. Urban je jednom izjavio da ga je sramota sto je izbacio krilca sa originalne verzije. To mnogi cine jer ih mrzi da vezuju krila.

Zasto ,ne znam jer  licni bas uzivam u tom delu izrade na ovoj musici. Mozda sam FT mazohista  :-\.

Kombinovanje braon-grizli je obavezno da bi bio Adams .
 

Ima vise razloga zasto ljudi nerado prave sa krlima vjerovatno jer stede na materijalu dva perca  grizlija  odu zbog krila i u novije vrijeme  se ide ka jednostavnosti ,,,  Kad pogledam orginalnog  izvornog adamsa  izgleda da ga je njegov tvorac  pravio  tako da je dva pera za nozice motao rijetko tako da ispadne kao da je jedno dvobojno i onda su krila od grizlija ( Grahorastog ) dolazila do izrazaja a ovako kako vecina pravi sa gusto namotanim duplim perima krila od grizlija se gotovo gube i postaje neka fantasticna musica a orginalni je imitirao kako mi se cini  sivog cvjeta ili komarca ,,
 
Vrh Dno